Asus przedstawia nowe modele komputerów All‑In-One

Asus przedstawia nowe modele komputerów All-In-One
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.06.2014 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe modele serii ET22 i ET20 z ekranami 21,5" i 19,5" to pierwsze w historii komputery Asus AiO pozwalające na możliwość rozbudowy konfiguracji.

Modele serii ET2. i ET20 wyposażane są w procesory Intel 4 generacji i karty graficzne GeForce (do modelu GT820M) oparte na architekturze Kepler. Specjalnie zaprojektowane wejście z tyłu komputera pozwala na samodzielne rozszerzenie pamięci operacyjnej, korzystając z dwóch dostępnych gniazd DIMM.

Zarówno modele serii ET2. jak i ET20 zostały wyposażone w ekrany (16:9) podświetlane diodami LED oraz 10-punktowe matryce dotykowe. W modelach ET2230 i ET2231 zastosowano 21,5” ekrany Full HD, w ET2030/ET2031 natomiast 19,5” ekrany HD. Za dźwięk odpowiada natomiast technologia Asus SonicMaster. Możliwości audio uzupełnia zestaw profesjonalnych narzędzi MaxxAudio Master by Waves nagrodzony w 2011 roku wyróżnieniem Technical GRAMMY Award.

Komputery posiadają wbudowaną kamerę współpracującą z oprogramowaniem rozpoznającym gesty (HGRS), które interpretuje ruchy rąk z odległości do 5 metrów. Użytkownicy mogą w ten sposób odtwarzać piosenki i filmy, zmieniać ustawienia odtwarzacza, przybliżać i oddalać zdjęcia lub przewracać strony prezentacji. Wszystko to bez konieczności dotykania ekranu, klawiatury lub myszy.

Funkcja Ai Charger, pozwala na naładowanie baterii dowolnego urządzenia kompatybilnego z interfejsem USB nawet o 5. procent szybciej niż w przypadku standardowego gniazda tego typu. Również wtedy gdy komputer jest wyłączony.

Każdy komputer AsusAiO PC jest oferowany z bezpłatnym, rocznym dostępem do 100GB przestrzeni dyskowej w serwisie Webstorage, zapewniając łatwy dostęp do plików i dokumentów w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu.

Nowe komputery ASUS AiO wyposażono także w cztery gniazda USB 3.0.. Standard SuperSpeed USB 3.0 umożliwia przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami z nawet 10-krotnie wyższą szybkością niż interfejs USB 2.0. Modele serii ET22 i ET20 oferują również łatwe połączenie z dużymi ekranami telewizorów i monitorami przy pomocy złącza HDMI.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)