Asus prezentuje Internet Radio ( AIR )

Asus prezentuje Internet Radio ( AIR )

Asus prezentuje Internet Radio ( AIR )
Źródło zdjęć: © Asus
22.10.2007 08:30, aktualizacja: 22.10.2007 10:25

Oferta firmy Asus poszerzyła się o interesujące urządzenie o nazwie ASUS Internet Radio ( AIR ). Jest to internetowe radio, które pozwala na odbiór internetowych stacji bez udziału komputera.

ASUS Internet Radio ( AIR ) to samodzielne urządzenie, które możemy podłączyć do sieci bezprzewodowej lub sieci LAN ( DHCP ). Dzięki niemu będziemy mieli możliwość skorzystania z około 10 000 internetowych stacji radiowych na całym świecie. Urządzenie, które pozwala na zapamiętanie do 250 ulubionych pozycji, wyposażone zostało w zapewniający płynne słuchanie podczas chwilowych problemów z jakością łącza bufor ( trzy tryby: 2-sekundowy, 4-sekundowy i 8-sekundowy ). Możliwe jest też podłączenie odtwarzacza MP3.

|

Obraz

|
| --- |
Nowość dysponuje funkcją synchronizacji czasu, interfejsem dostępnym w ośmiu językach, regulowanym podświetleniem ( trzy tryby, możemy je również całkowicie wyłączyć ) oraz funkcją budzika ( włącza zaprogramowaną przez nas stację ). Aby zapewnić odpowiednią jakość dźwięku, obudowę urządzenia wykonano z drewna. Nie zapomniano też o wyjściu Line-Out.

Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem. - http://www.asus.com/news_show.aspx?id=8681

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)