Asus pokazał notebooki z nowej serii N

Asus pokazał notebooki z nowej serii N

Asus pokazał notebooki z nowej serii N
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
11.07.2012 12:57, aktualizacja: 11.07.2012 13:27

Asus zaprezentował notebooki z nowej, multimedialnej serii N. Sercem laptopów są procesory 3. generacji Intel Core

W urządzeniach Asusa zastosowano technologię SonicMaster Premium oraz ekrany o szerokim kącie widzenia, obsługujące obraz Full HD. Doceniono również nowoczesny wygląd urządzeń - notebooki otrzymały nagrodę reddot 201. w kategorii design. Na nową serię notebooków multimedialnych składają się modele: N46 (14 cali), N56 (15 cali) i N76 (17 cali).

W wyniku współpracy Asusa ze specjalistami z Bang & Olufsen ICEpower powstało rozwiązanie SonicMaster Premium. Jest to zoptymalizowany system audio, wykorzystujący zewnętrzny subwoofer, co przede wszystkim pogłębia wydobywające się z laptopa basy. SonicMaster Premium wykorzystuje również profesjonalne narzędzia do przetwarzania dźwięku Waves MaxxAudio 3.

Nowe notebooki firmy Asus wyposażono w matrycę o szerokim kącie widzenia - 15. stopni w poziomie i 120 stopni w pionie. Zależnie od modelu komputera, ekrany oferują obsługę obrazu minimum 720p lub 1080p. Asus za projekt notebooków serii N otrzymał niedawno prestiżową nagrodę reddot 2012. Jury doceniło szczegóły wyglądu komputerów, na które składają się m.in. metaliczna pokrywa z podświetlanym logiem firmy oraz unikalny wzór fal na głośnikach.

Notebooki z serii N wykorzystują procesory Intel Core 3. generacji (Ivy Bridge). Platforma ta zapewnia zwiększone taktowania, płynną obsługę multimediów i skuteczny multitasking. Dodatkowo zmniejszono zużycie energii przez laptopy dzięki zastosowaniu technologii ASUS Super Hybrid Engine II, która jednocześnie umożliwia wybudzanie notebooka ze stanu czuwania w ciągu zaledwie 2 sekund.

Specyfikacja:

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)