Asus P527, teraz z certyfikatem AutoMapy

Asus P527, teraz z certyfikatem AutoMapy

Asus P527, teraz z certyfikatem AutoMapy
20.06.2008 15:14

Smartfone ASUS P527 pomyślnie przeszedł wszystkie testy
producenta programu AutoMapa® i otrzymał certyfikat zgodności
z tym produktem

*Smartfone ASUS P527 pomyślnie przeszedł wszystkie testy producenta programu AutoMapa® i otrzymał certyfikat zgodności z tym produktem. Od tego momentu model ten może być oznakowany logo - AutoMapa Certified. Oznacza to, że kompatybilność z tym programem została potwierdzona przez producenta, co gwarantuje, że nowe wersje AutoMapy będą pracować poprawnie z telefonem ASUS P527. *
Jest to kolejny krok na drodze szerokiej współpracy obu firm. Jednocześnie ASUS Polska zapowiada, że kolejne modele smartfonów będą poddawane takim samym rygorystycznym testom.

ASUS P527 wraz z oprogramowaniem do nawigacji AutoMapa niewątpliwie ucieszy osoby, dla których najważniejsza jest mobilność. AutoMapa posiada najdokładniejsze mapy polskich i europejskich dróg. Bez problemów wskaże drogę do celu w każdym mieście. ASUS P527 został wyposażony w nawigację satelitarną dla kierowców. W ten sposób urządzenie zyskało kolejną funkcjonalność.

Obraz
© Certyfikowany Asus P527

Dzięki trójwymiarowym wizualizacjom budynków, doskonale odwzorowującym to, co kierowca widzi przez szybę swojego samochodu, korzystanie z nawigacji staje się łatwe i bardzo intuicyjne. Plany z trójwymiarowymi wizualizacjami budynków dostępne są obecnie dla 34 największych miast Polski.

AutoMapa jako jedyna spośród dostępnych na rynku rozwiązań, zawiera dokładne punkty adresowe budynków w Polsce. Ponad 100 tysięcy miejscowości i ponad 220 tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI) oraz unikatowe, trójwymiarowe wizualizacje budynków ułatwiające kierowcy orientację w terenie sprawiają, że AutoMapa, niezmiennie od pięciu lat, pozostaje najbardziej zaawansowanym systemem nawigacji samochodowej dostępnym na polskim rynku.

ASUS P527 to telefon, który posiada wbudowany moduł nawigacji GPS, obsługuje szereg funkcji multimedialnych oraz biznesowych. Model P527 pracuje w sieciach GSM na całym świecie. P527 wyposażony jest w system Travelog, który umożliwia użytkownikom zapis i pokazywanie zdjęć z podróży, tras, ciekawych miejsc.

Dzięki Windows® Mobile™ 6 Professional PL ASUS P527 umożliwia korzystanie aplikacji pakietu Office. Dzięki tej funkcjonalności urządzenie pozwala na synchronizację poczty w programie Outlooku oraz korzystanie z dokumentów stworzonych w innych aplikacjach pakietu (Word, Excel, PowerPoint). Dodatkowo aplikacja Newstation, wykorzystująca kanały RSS zapewnia dostęp do aktualnych informacji i nowych wiadomości na blogach.

Oprócz rozwiązań biznesowych Asus P527 został dodatkowo wyposażony w:
- wbudowany odbiornik radiowy FM,
- kamerę o rozdzielczości 2 Mega-Pixele z funkcją Auto-Focus,
- aplikację Windows Media Player,
- usługę Windows Live.

ASUS P527 - sugerowana cena detaliczna to 1 299 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)