ASUS NX90 - dzieło sztuki wśród notebooków?

ASUS NX90 - dzieło sztuki wśród notebooków?

ASUS NX90 - dzieło sztuki wśród notebooków?
Źródło zdjęć: © Asus
06.07.2010 14:52

Firma ASUS prezentuje notebooka najwyżej klasy - ASUS NX90. Jakość dźwięku niespotykana wcześniej w laptopach i oryginalne wzornictwo mają zachwycić najbardziej wymagających użytkowników

ASUS NX9. to zdaniem producenta dzieło sztuki wśród notebooków. Jego design jest zasługą światowej sławy projektanta Dawida Lewisa. Obudowa została wykonana z polerowanego aluminium, a olbrzymie głośniki umieszczone po bokach nadają urządzeniu niepowtarzalny wygląd.

Obraz
© (fot. Asus)

ASUS NX9. został wyposażony w 18,4-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Posiada pełnowymiarową klawiaturę i dwa touchpady, które zostały umieszczone po przeciwnych stronach klawiatury. Takie zastosowanie ma pomóc w intuicyjnym sterowaniu urządzeniem. Dodatkowo, dzięki technologii Rotation Desktop Control użytkownik może łatwo przeglądać zdjęcia oraz inne pliki multimedialne. Powiększanie zdjęć, przewijanie stron i dokumentów również mają stać się łatwiejsze dzięki Rotation Desktop.

ASUS NX9. wykorzystuje technologię ICEpower by Bang & Olufsen, która zapewnia wysoką jakość dźwięku. Model ten został także wyposażony w ASUS SonicMaster. SonicMaster jest wynikiem ekspertyzy, doświadczeń i pracy specjalistów z zespołów ASUS Golden Ear i Bang & Olufsen ICEpower. Posiada profesjonalny system certyfikacji, dzięki któremu użytkownicy mają pewność, że uzyskają dźwięk doskonałej jakości. System składa się z ulepszonych głośników z większymi komorami i silniejszymi wzmacniaczami, które, jak obiecuje producent, odtwarzają dźwięk z niezwykłą wiernością. Do tej pory utwory odtwarzane przez głośniki w notebookach cechował ledwie słyszalny głos, jednak SonicMaster oferuje czysty i zróżnicowany dźwięk przybliżając go do realnego doświadczenia sal koncertowych i występów na żywo.

Specyfikacja techniczna:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Asus)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)