Asus: nowa, efektywna termicznie obudowa

Asus: nowa, efektywna termicznie obudowa
Źródło zdjęć: © asus

16.10.2007 16:00, aktual.: 16.10.2007 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oferta firmy Asus wzbogaciła się o nową serię obudów o oznaczeniu VENTO TA-D5. Urządzenia przeznaczone są dla osób poszukujących sprzętu zapewniającego łatwą i szybką instalację.

TA-D5 to solidna obudowa, która powinna zapewnić stabilną pracę nawet dla najbardziej wymagających platform. Urządzenie dysponuje miejscem na dwa 12-centymetrowe wentylatory odpowiedzialne za stworzenie efektywnego obiegu powietrza ( przedni: dostarcza świeżego, zimnego powietrza, tylni: usuwa na zewnątrz nagrzane powietrze ). W bocznych ściankach umieszczono specjalne otwory wentylacyjne nie zapominając jednocześnie o regulowanym tunelu powietrznym ( z filtrem przeciwkurzowym ) dbającym o dostarczanie zimnego powietrza bezpośrednio na radiator procesora. Użytkownik otrzymał też do dyspozycji wyprowadzone z przodu przy górnej krawędzi porty panelu I/O.

W informacji prasowej - http://www.asus.com/news_show.aspx?id=8626 możemy również przeczytać o kilku udogodnieniach ułatwiających konfigurowanie obudowy. Mowa tu o zaokrągleniu wszystkich metalowych krawędzi ( zapobiega to przypadkowym skaleczeniom podczas montażu podzespołów ), sprężynujących osłonach napędów optycznych ( pozwalają na szybki dostęp do urządzeń ) oraz przemyślanym umiejscowieniu portów USB ( pozwala to na wygodne podłączanie kilku urządzeń USB ).

Specyfikacja:
Wymiary: 190 x 433 x 474 mm
Płyty główne: ATX; mATX
Zatoki napędów: zewnętrzne 5.25" x 3, zewnętrzne 3.25" x 1, wewnętrzne 3.25" x 6
Wentylatory: tył: 120 mm x 1, przód: 120/92/80 x 1, boczne otwory wentylacyjne z kanałem powietrznym
Sloty rozszerzeń: 7
Przedni panel I/O: USB x 2 + Audio x 2
Kolory ( Przód/Pasy/Bok ): Złoty/Czarny/Czarny, Biały/Czarny/Czarny

Obudowy z serii VENTO TA-D5 powinny być już dostępne w sprzedaży.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)