ASTER wprowadza Internet do 120 Mb/s

ASTER wprowadza Internet do 120 Mb/s
Źródło zdjęć: © Aster

09.03.2010 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ASTER wprowadził do oferty dwa nowe pakiety internetowe o przepustowości do 120 Mb/s: TwójExtraŚwiat oraz TwójŚwiatPlus. Obecnie są one dostępne dla mieszkańców Warszawy i Krakowa. Docelowo, z szybkiego Internetu będą mogli skorzystać wszyscy klienci znajdujący się w zasięgu sieci operatora.

Pakiet TwójExtraŚwiat umożliwia pobieranie danych z prędkością do 12. Mb/s w nocy i do 60 Mb/s w dzień. Jest to w tej chwili najtańszy pakiet na rynku o takich parametrach. Zawierając umowę na 24 miesiące, klient ASTER zapłaci za dostęp do Internetu 169 zł miesięcznie. W ramach abonamentu otrzyma dodatkowo 1 Gb/s przestrzeni dyskowej, którą będzie mógł przeznaczyć na założenie i utrzymanie 7 kont mailowych (14 aliasów) oraz 4 stron WWW.

Tańszy pakiet TwójŚwiatPlus umożliwia pobieranie danych z prędkością do 6. Mb/s w nocy i do 30 Mb/s w dzień. Przy zawarciu umowy na 24 miesiące, abonament miesięczny wyniesie 109 zł. W tej cenie, oprócz dostępu do szybkiego Internetu, użytkownik otrzyma 600 MB przestrzeni dyskowej na założenie i utrzymanie 5 kont mailowych (10 aliasów) oraz 3 stron WWW.

Do tej pory najszybszy pakiet w ASTER – TwójŚwiat, umożliwiał transmisję danych z prędkością do 20 Mb/s.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)