Aster przyspiesza Internet

Aster przyspiesza Internet

12.09.2007 02:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po serii ostatnich "przyspieszeń" pakietów internetowych w sieciach kablowych, na podobny ruch zdecydował się warszawsko-krakowsko-zielonogórski Aster. Pakiety TwójDom i TwójŚwiat przyspieszą do 3 Mb/s i 5 Mb/s w dzień oraz 6 Mb/s i 10 Mb/s w nocy.

Po serii ostatnich "przyspieszeń" pakietów internetowych w sieciach kablowych, na podobny ruch zdecydował się Aster. Pakiety _ TwójDom _ i _ TwójŚwiat _ przyspieszą do 3 Mb/s i 5 Mb/s w dzień oraz 6 Mb/s i 10 Mb/s w nocy.

Oba pakiety nie mają limitu transferu, a prędkość od użytkownika w obu przypadkach wynosi 512kb/s.

Obecni abonenci dostępu do Internetu w Asterze będą mogli korzystać z nowych prędkości od 17. września w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej. Nowi abonenci już od teraz mogą skorzystać ze zwiększonych prędkości.

Ze stron internetowych operatora wynika, że przyspieszenie będzie dotyczyło abonentów w Warszawie i Krakowie, ale nie w Zielonej Górze.

Od 17. września zmieniają się także parametry usług dodatkowych zawartych w cenie pakietu, w tym przede wszystkim możliwość posiadania do 10 adresów e-mail i do 3 własnych stron www w ramach powiększonego do 300 MB konta hostingowego.

Dodatkowo Aster wprowadził Pakiet F-Secure, który zapewnia kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z sieci, wirusami, atakami hakerów czy programami szpiegującymi. Obecni i nowi klienci Internetu w sieci Aster mogą skorzystać z oferty promocyjnej, w ramach której stawka średniomiesięczna za Pakiet F-Secure wynosi 7,42 zł (cennikowo 10,00 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)