Aster City operatorem wirtualnym dopiero w 2008 r.

Aster City operatorem wirtualnym dopiero w 2008 r.

Aster City operatorem wirtualnym dopiero w 2008 r.
21.08.2007 16:17, aktualizacja: 21.08.2007 17:12

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom sieć kablowa Aster City nie wystartuje w tym roku jako komórkowy operator wirtualny (MVNO)

. Według dzisiejszej Rzeczpospolitej operator wysyła swoim abonentom informacje, w której obiecuje start w 200. r. Tym samym nie potwierdziły się niedawne informacje prasy i serwisów internetowych o tym, że start nastąpi jeszcze po wakacjach. Nie wiadomo też z sieci jakiego telekomu Aster chce korzystać.

Tym samym w najbliższym czasie najszybciej jako MVNO wystartuje należący do Wirtualnej Polski WPmobi. Nastąpi to jeszcze pod koniec tych wakacji. Będzie korzystać z sieci Orange. Start zapowiedzieli także Telefonia Dialog (I kwartał 200. r. - będzie korzystać z sieci Plusa), Cyfrowy Polsat (2007 rok - Era), MNI Mobile (IV kwartał 2007 - Orange), czy Centernet (IV kwartał). Cały czas zagadką pozostają plany Inteligo, którego typowano na jednego z pierwszych polskich MVNO. Zaś zupełną tajemnicą są owiane plany słowackiego operatora. Co i kiedy zamierza robić dopiero się okaże. Na razie wiadomo tylko, że prowadzi rekrutacje.

Jak do tej pory działalność jako MVNO działalność rozpoczęły mBank mobile (korzysta z sieci Plusa), oraz myAvon (Orange).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)