Aspire Switch 12 - notebook 2 w 1

Aspire Switch 12 - notebook 2 w 1
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.11.2014 13:40, aktual.: 04.11.2014 14:20

Acer zapowiada nowego członka rodziny notebooków Aspire Switch 2 w 1 z 12,5-calową matrycą Full HD. To charakterystyczne urządzenie wyposażono w bezzatrzaskową, odpinaną klawiaturę magnetyczną, pozwalającą na korzystanie z niego w pięciu różnych trybach.

Konstrukcja podpórki oraz bezzatrzaskowa, odpinana klawiatura magnetyczna pozwalają na szybką zmianę trybu pracy nowego Aspire Switch 12. Do wyboru jest pięć trybów, dzięki którym użytkownicy mogą dopasować konfigurację do własnych potrzeb. Mogą korzystać z niego jak z laptopa, tabletu z klawiaturą lub bez niej, czy komputera stacjonarnego. Dostępne są także konfiguracje optymalne do udostępniania informacji, czy wyświetlania plików multimedialnych (tryby prezentacja i multimedia).

Odpinana klawiatura Aspire Switch 1. działa również bezprzewodowo i posiada trackpoint, pełniący funkcję myszki. Opcjonalny długopis Acer Active Pen zwiększa intuicyjność pisania i rysowania.

Dzięki 12,5-calowej matrycy Full HD (1920x1080. wyposażonej w technologie IPS* oraz Zero Air Gap, obraz jest wyraźny, szczegóły doskonale widoczne, a kolory żywe, niezależnie od kąta patrzenia. Trwałość matrycy Aspire Switch 12 zwiększa szkło Corning Gorilla Glass nowej generacji oraz powłoka zapobiegająca pozostawaniu odcisków palców i smug.

Aspire Switch 1. jest wyposażony w nowy procesor Intel Core M, który redukuje również zużycie energii, co przekłada się na maksymalnie 8 godzin odtwarzania filmów. Co więcej, konstrukcja pozbawiona wentylatora zapewnia cichą pracę urządzenia i zwiększa jego energooszczędność.

Aspire Switch 1. posiada także dwie anteny Wi-Fi. Technologia anten bezprzewodowych 2x2 przetwarza dane nawet dwukrotnie szybciej w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami dzięki modułowi multi-input/multi-output (MIMO). Urządzenie jest wyposażone w złącza USB 3.0, USB 2.0 oraz micro HDMI.

Ceny:
Acer Aspire Switch 1. będzie dostępny od połowy listopada 2014 w cenie 2699 PLN za wersję z 60GB dyskiem SSD oraz 2999 PLN za wersję z 128GB dyskiem SSD, rysikiem Acer Active Pen oraz etui.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)