Asko D5954 - zmywarka do... ogrodu

Asko D5954 - zmywarka do... ogrodu24.07.2013 13:22
Asko D5954 - zmywarka do... ogrodu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Zazwyczaj długo nie zastanawiamy się gdzie umieścić świeżo zakupioną zmywarkę - standardowo tego typu urządzenia montujemy w kuchni. Szwedzka marka Asko proponuje całkowicie inne rozwiązanie.

Asko D595. to zmywarka przystosowana do działania na świeżym powietrzu. Jak argumentuje producent, skierowana jest do osób często urządzających przyjęcia na podwórku. Dzięki instalacji zmywarki w okolicach grilla, użytkownicy będą mogli oszczędzić czas potrzebny na zaniesienie brudnych naczyń do kuchni. Tylko jak dużą grupę potencjalnych klientów może zainteresować takie rozwiązanie?

Zmywarka przystosowana jest do zmiennych warunków pogodowych. Wykonana ze stali nierdzewnej obudowa jest wodoszczelna, a panel sterowania urządzeniem ukryty jest wewnątrz komory myjącej. Elektronika i kable mają być zabezpieczone nie tylko przed działaniem wody, ale także insektów.

Urządzenie posiada miejsce na 1. talerzy, a dodatkowo pozwala na mycie naczyń o nietypowych wymiarach, np. półmisków czy wysokich szklanek. Posiada również specjalne miejsce na akcesoria do grilla.

Ustalona przez producenta cena urządzenia nie jest mała - zmywarka Asko D5954 kosztuje około 6500 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)