Archos wkracza do Polski z tabletami i smartfonami

Archos wkracza do Polski z tabletami i smartfonami

Archos wkracza do Polski z tabletami i smartfonami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.05.2014 10:29, aktualizacja: 20.05.2014 13:22

Francuski Archos zapowiada swoją większą obecność na polskim rynku elektroniki użytkowej. W ofercie pojawią się tablety, smartfony oraz inteligentne urządzenia domowe.

Założona w 198. roku firma Archos zadebiutowała na rynku tabletów w roku 2008, a rok później stała się pierwszym producentem tabletów z systemem Android. Portfolio produktów obejmuje modele o przekątnej ekranu od 7 do 13,3 cali i wyposażone w różne procesory, od energooszczędnych po zaawansowane zapewniające wysoką wydajność. Dostępne są wersje wyposażone w opcjonalną klawiaturę, z modułem 3G lub 4G.

Archos jest również producentem smartfonów. Gama smartfonów pokrywa pełen zakres potrzeb rynku: od modeli budżetowych po najbardziej zaawansowane urządzenia zapewniające dostęp do 4. i dedykowane do multimedialnej rozrywki. Smartfony z serii Helium 4G łączą atrakcyjną cenę, łączność mobilną (kategoria 4 standardu 4G z prędkością pobierania do 150Mb/s) i dobrą wydajność. Przykładowo, model 50c Oxygen to smartfon wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 1,7GHz, który zapewnia płynną pracę urządzenia i wydajne działanie aplikacji multimedialnych. Telefon z łatwością zmieści się w kieszeni i mierzy 7,6 mm grubości.

Obraz
© Archos 50 Helium (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)