ArcaVir 2009 Internet Security już dostępny

ArcaVir 2009 Internet Security już dostępny

ArcaVir 2009 Internet Security już dostępny
05.02.2009 12:00, aktualizacja: 09.02.2009 20:33

Do sprzedaży trafił pakiet ArcaVir 2009 Internet Security przeznaczony do zabezpieczania komputerów przed szkodliwym kodem i działalnością cyberprzestępców. Jedną z nowości jest rozbudowany moduł zapory sieciowej wzbogacony o mechanizm kontrolowania poszczególnych aplikacji.

Pakiet ArcaVir 200. Internet Security zapewnia użytkownikom systemów Windows XP i Vista możliwość ochrony komputera przed szkodliwym kodem i działalnością cyberprzestępców. Oferuje moduł antywirusowy, zaporę sieciową, narzędzie do zwalczania spamu, skaner HTTP, moduł kontroli rodzicielskiej, monitor rejestru oraz narzędzia do blokowania reklam.
Wśród wprowadzonych nowości warto wymienić wzbogacenie zapory sieciowej o mechanizm kontrolowania poszczególnych aplikacji. Jest on integrowany z systemem na poziomie jądra i według producenta zapewnia możliwość łatwego tworzenia reguł.

W ocenie możliwości pakietu pomocne będą jego testowe edycje. Przez 3. dni można zapoznawać się zarówno z 32-, jak i 64-bitową edycją prezentowanego produktu.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)