Apple zatwierdziło aplikację Gmail dla iPhone

Apple zatwierdziło aplikację Gmail dla iPhone

Apple zatwierdziło aplikację Gmail dla iPhone
11.08.2009 16:39, aktualizacja: 27.08.2009 14:22

TechCrunch doniósł, że Apple zatwierdziło aplikację wykorzystującą technologię Push Notification, która będzie informować nas o nowych wiadomościach na koncie Gmail. Aplikacja nazywa się GPush i jest opracowywana przez Tiverias Apps. Oferuje ona natychmiastowe powiadamianie użytkownika o nowej poczcie Gmail. Użytkownicy jednak nadal będą zmuszeni do czytania wiadomości w przeglądarce lub kliencie poczty Apple, ale sam fakt natychmiastowego powiadamiania jest bardzo istotny

Jest to ciekawy rozwój sytuacji, biorąc pod uwagę jak ostatnie aplikacje związane z Google były traktowane przez Cupertino. Developerzy aplikacji zastanawiają się co wpłynęło na nagłe błogosławieństwo ze strony Apple –. aplikacja czekała bowiem na zatwierdzenie już od ponad miesiąca.

Oczywiście GPush nie jest aplikacją, która miałaby przyprawiać AT&T o gorączkę, więc nie jest to najlepszy przykład na ocenianie zmian nastawienia Apple do produktów Google-pochodnych. Niemniej jednak obserwowanie nawet najmniejszych zmian w systemie funkcjonowania App Store jest co najmniej intrygujące.

Przez pierwszy tydzień GPush będzie kosztowało 0,99 USD, a później 1,99 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)