Aplikacja zmusi dziecko do odebrania telefonu

Aplikacja zmusi dziecko do odebrania telefonu

Aplikacja zmusi dziecko do odebrania telefonu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.08.2014 15:19, aktualizacja: 22.08.2014 19:56

Co zrobić, kiedy dziecko nie reaguje na dzwoniący telefon od rodzica? Wystarczy zainstalować mu odpowiednią aplikację, która musi je do odebrania.

Dziecko wychodzi z domu. Robi się już późno, rodzice zniecierpliwieni czekają na jego powrót. Chwytają za telefon i dzwonią... i dzwonią... a połączenia są nagminnie ignorowane lub wręcz odrzucane. Sytuacja z pewnością znana wielu czytelnikom. Z podobnym problemem borykała się Sharon Standfird z Houston. Postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyła mobilną aplikację o nazwie Ignore me no more ("Więcej mnie nie zignorujesz").

Zasada działania aplikacji jest prosta. Jeśli dziecko nie odbierze telefonu od rodzica, aplikacja zablokuje urządzenie, pozwalając jedynie na oddzwonienie i wykonywanie połączeń alarmowych. Zablokowana zostaje możliwość wysyłania SMS-ów, korzystania z internetu lub funkcji rozrywkowych smartfonu.

- Po tym, jak zainstalowałam system w telefonie mojego syna, okazało się, że oddzwania i odpisuje na moje wiadomości dużo szybciej niż kiedyś - przyznaje z zadowoleniem twórca aplikacji. Aplikacja _ Ignore me no more _ jest dostępna na Androida w cenie 1,9. dolara.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)