Aplikacja zmusi dziecko do odebrania telefonu

Aplikacja zmusi dziecko do odebrania telefonu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.08.2014 15:19, aktual.: 22.08.2014 19:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co zrobić, kiedy dziecko nie reaguje na dzwoniący telefon od rodzica? Wystarczy zainstalować mu odpowiednią aplikację, która musi je do odebrania.

Dziecko wychodzi z domu. Robi się już późno, rodzice zniecierpliwieni czekają na jego powrót. Chwytają za telefon i dzwonią... i dzwonią... a połączenia są nagminnie ignorowane lub wręcz odrzucane. Sytuacja z pewnością znana wielu czytelnikom. Z podobnym problemem borykała się Sharon Standfird z Houston. Postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyła mobilną aplikację o nazwie Ignore me no more ("Więcej mnie nie zignorujesz").

Zasada działania aplikacji jest prosta. Jeśli dziecko nie odbierze telefonu od rodzica, aplikacja zablokuje urządzenie, pozwalając jedynie na oddzwonienie i wykonywanie połączeń alarmowych. Zablokowana zostaje możliwość wysyłania SMS-ów, korzystania z internetu lub funkcji rozrywkowych smartfonu.

- Po tym, jak zainstalowałam system w telefonie mojego syna, okazało się, że oddzwania i odpisuje na moje wiadomości dużo szybciej niż kiedyś - przyznaje z zadowoleniem twórca aplikacji. Aplikacja _ Ignore me no more _ jest dostępna na Androida w cenie 1,9. dolara.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)