Aplikacja, która pomaga zajść w ciążę

Aplikacja, która pomaga zajść w ciążę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.03.2015 13:16, aktual.: 13.03.2015 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

By osiągnąć stan błogosławiony, niekiedy potrzeba tylko chwili, ale czasem starania o dziecko trwają miesiącami. Co zrobić, by proces stawania się rodzicem był prosty, łatwy i przyjemny, a ciąża przebiegała prawidłowo i bez komplikacji? Można zaopatrzyć się w aplikacje na smartfona!

Od czego zacząć swoją ciążową przygodę z telefonem w tle? Od aplikacji Ovia Fertility autorstwa Ovuline. Jest to program odpowiedzialny za monitorowanie płodności. Według twórców, przy jego asyście wszyscy starający się o potomka będą w stanie 3 razy szybciej, niż średnia krajowa, doprowadzić do zapłodnienia. Działanie Ovia Fertility oparte jest na algorytmach pozwalających śledzić cykle menstruacyjne, tak by doskonale wiedzieć, kiedy istnieje najlepszy moment na współżycie.

Specjaliści z Ovuline twierdzą, ze to coś więcej niż tylko kalendarzyk płodności. Zawiera wiele dodatkowych opcji: poza tradycyjnymi wykresami jest w stanie uczyć się cykli menstruacyjnych kobiety stosującej aplikację. Jest przy tym w stanie dostosować się do kobiet z nieregularnymi cyklami miesiączkowymi.

A co, kiedy już się uda spłodzić potomka? Program Ovia Pregnancy jest odpowiedzialny za monitorowanie etapów ciąży i rozwoju dziecka. Na podstawie danych dotyczących wagi, snu, oraz różnych symptomów występujących w czasie ciąży, informuje o jej przebiegu i etapach. Wykorzystuje zebrane dane, by codziennie wysyłać wiadomości o krokach w rozwoju stanu błogosławionego i dziecka, alerty dotyczące zdrowia i aktualizacje statusu tydzień po tygodniu. Nic tylko rodzić dzieci.

Polecamy na stronach Connected Life Magazine: Przez telefony i tablety kupimy towary za 638 mld dolarów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)