Aplikacja FreeM na Androida - darmowy transfer za reklamy

Aplikacja FreeM na Androida - darmowy transfer za reklamy

Aplikacja FreeM na Androida - darmowy transfer za reklamy
12.10.2011 15:29

FreeM udostępniło dla swoich abonentów specjalną aplikację umożliwiającą darmową transmisję danych w zamian za oglądanie reklam bez konieczności korzystania z przeglądarki.

W trakcie korzystania z dowolnych aplikacji na smartfonie, aplikacja FreeM monitoruje stan dostępu do Internetu i w momencie, w którym dalsza transmisja danych wymaga obejrzenia reklam sama je pobiera, pokazuje użytkownikowi, następnie zamyka się. Aplikacja FreeM współpracuje ze wszystkimi aplikacjami dostępnymi dla smartfonów działających pod kontrolą systemu Android.

„Przekazujemy w ręce naszych abonentów szczególne narzędzie, które sprawi, że korzystanie z naszych usług stanie się jeszcze wygodniejsze i intuicyjne. Dodatkowo, opublikujemy wkrótce pełne API dla deweloperów, dając tym samym możliwość tworzenia innych aplikacji korzystających z naszego unikalnego rozwiązania, jakim jest darmowy dostęp do Internetu w zamian za oglądanie treści promocyjnych i reklamowych.” - powiedział Tomasz Właszczuk, prezes InMobile.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)