Amica BasicControl AWB510L - niedroga pralka dla kawalera

Amica BasicControl AWB510L - niedroga pralka dla kawalera
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.07.2013 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa pralka marki Amica - BasicControl AWB510L - skierowana jest do użytkowników piorących niewielkie ilości ubrań. Wyposażona jest w 5-litrowy bęben oraz funkcję przyspieszające czas prania.

Program Super Krótkie to najkrótszy z programów prania dostępny w pralkach Amica i jeden z najkrótszych na rynku. Po jego włączenie pralka w niedługim czasie wypierze tylko lekko zabrudzoną odzież, zapewniając jej podstawowe odświeżenie. W program ten wyposażone są pralki ze wszystkich linii, a więc: NavigatorX, NawigatorPlus, MaxiControl i BasicControl.

Pralka wyposażona jest też w Szybki Dostęp. To elektromagnetyczna blokada okna, która umożliwia szybkie otwarcie drzwi podczas prania. Można dodać rzeczy do pralki w dowolnym momencie trwania cyklu. Pralka nie odblokuje drzwi przy wysokim poziomie wody lub wysokiej temperaturze wewnątrz bębna.

Z kolei włączenie funkcji "Łatwe Prasowanie" powoduje, że po zakończeniu prania pralka będzie wykonywała dodatkowe obroty bębna, aby zapobiec powstaniu trudnych do wyprasowania zagnieceń. Producent zapewnia, że po wyłączeniu urządzenia wystarczy starannie rozwiesić odzież, aby prasowanie nie było już tak uciążliwe.

Amica BasicControl AWB510L - dane techniczne:
- pojemność: 5 kg
- prędkość wirowania: 1000 obr/min
- wysokość: 84.5 cm
- szerokość: 59.7 cm
- głębokość: 41.6 cm
- klasa energetyczna: A+
- klasa skuteczności prania: A

Cena - około 800 złotych.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także