Qaqwqwrqw
Mobile

Allegro obchodzi 18 urodziny. Z tej okazji urządza konkurs

Z okazji osiągnięcia pełnoletniości Allegro postanowiło rozdać nagrody swoim użytkownikom. Można powalczyć o coś wyjątkowego – 18 hybrydowych samochodów Toyota C-HR.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W konkursie Allegro do wygrania są samochody oraz kartu podarunkowe.
W konkursie Allegro do wygrania są samochody oraz kartu podarunkowe. (PAP)
Qaqwqwrqw

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba najpierw spełnić kilka warunków. Po pierwsze, trzeba dokonać zakupów na Allegro za minimum 100 złotych, za które musimy zapłacić z góry. Kiedy płatność zostanie zakończona, wchodzimy na stronę konkursu i klikamy przycisk "weź udział". Ostatnim punktem, który dzieli nas od uczestnictwa w konkursie, jest odpowiedź na pytanie: "Jaki zakup na Allegro sprawił Ci największą radość?". Autorzy najlepszych odpowiedzi zostaną poinformowani telefonicznie przez dziennikarza RMF FM.

Konkurs trwa do 12 grudnia i jest podzielony na 15 rund. Zakup i zgłoszenie odpowiedzi muszą odbyć się w przeciągu tej samej rundy. Dla uczestników przewidziano również 2100 kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł.

Z okazji urodzin na Strefie Okazji Allegro uruchomiono również specjalne oferty. Przedmioty do kupienia na tej stronie są tańsze od 18, 36 54 i 72 proc. Każdego dnia, przez 24 godziny, zostaną również zaprezentowane najlepsze 18 ofert z każdej kategorii produktowej Allegro zapowiedziało również potężne promocje 24 listopada, czyli Black Friday, które mają być wyjątkowo korzystne. Natomiast między 18 a 25 listopada dostępna będzie opcja darmowej dostawy. Promocja dotyczy tylko opcji wysyłki na Paczkomat.

Qaqwqwrqw
Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw