Ale gratka! Program WinX DVD Ripper Platinum do pobrania za darmo

Ale gratka! Program WinX DVD Ripper Platinum do pobrania za darmo
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

21.11.2012 16:15, aktual.: 22.11.2012 08:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Twórcy WinX DVD Ripper Platinum, cenionego oprogramowania do ripowania płyt DVD, przegotowali dla wszystkich nie lada gratkę. Program za który trzeba zapłacić około 46 dolarów został udostępniony całkowicie za darmo.

Twórcy WinX DVD Ripper Platinum, cenionego oprogramowania do ripowania płyt DVD, przegotowali dla wszystkich nie lada gratkę. Program, za który trzeba zapłacić około 46 dolarów został udostępniony całkowicie za darmo.

WinX DVD Ripper Platinum to bardzo szybki program umożliwiający zgrywanie płyt DVD/DVDISO do plików wideo w popularnych formatach, takich jak AVI, MP4. MPEG, WMV, MOV, FLV, 3GP itp. Umożliwia też zdjęcie blokad i restrykcji regionalnych nałożonych na filmy DVD, dzięki czemu z powodzeniem będzie można je odtwarzać na rozmaitych urządzeniach przenośnych. Funkcja kopiowania pozwala tworzyć na lokalnych i przenośnych dyskach kopie bezpieczeństwa płyt DVD oraz zgrywać ich zawartość do obrazów ISO wraz z oryginalną ścieżką audio w standardzie 5.1 AC3/DTS.

Program został całkowicie przebudowany. Posiada nowy interfejs użytkownika. Poprawiono też stabilność działania. Zdefiniowano ponad 30. profili, które pozwolą przygotować materiały multimedialne gotowe do odtwarzania na wielu popularnych urządzeniach przenośnych.

WinX DVD Ripper Platinum można pobrać z naszego katalogu programów klikając na przycisk poniżej. Aby zdobyć go za darmo należy dokonać aktywacji przed 2. listopada 2012 roku. Wymagany klucz aktywacyjny dostępny jest na tej stronie: http://www.winxdvd.com/giveaway/.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)