Air Force - nowe odkurzacze bezprzewodowe Rowenta

Air Force - nowe odkurzacze bezprzewodowe Rowenta

Air Force - nowe odkurzacze bezprzewodowe Rowenta
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.07.2012 09:27

Cztery nowe modele pionowych odkurzaczy bezprzewodowych rozszerzyły ofertę marki Rowenta

Obraz

Rowenta Air Force to praktyczny odkurzacz –. gdy niego korzystamy, nie musimy się schylać. Dzięki trójkątnej szczotce Delta Air Force mamy mieć możliwość dotrzeć do najtrudniej dostępnych zakamarków. Swobodę ma zapewniać rozwiązanie bezprzewodowe – w trakcie sprzątania nie musimy uważać, aby nie potknąć się o kabel, możemy również zapomnieć o konieczności przełączania odkurzacza. Po całkowitym naładowaniu urządzenie może pracować przez maksymalnie 50 minut.
Oprócz relatywnie niedużych rozmiarów odkurzacz Rowenta Air Force jest również lekki, dzięki czemu mogą go używać na przykład osoby starsze. Skuteczność Air Force jest porównywalna - według producenta - do tradycyjnych odkurzaczy o mocy 220. W. Technologia ssąca Cyclonic, wykorzystująca podwójny system oddzielania cząsteczek kurzu, zapewnia utrzymanie siły ssącej i większą skuteczność działania.

Air Force ma nowoczesny i dosyć ładny, jak na odkurzacz, wygląd, co powoduje, że po zakończeniu sprzątania nie musimy chować go w szafie. Odkurzacz jest smukły, więc zajmuje niewiele miejsca. Atutem urządzenia jest wyjmowany zbiornik na kurz (o pojemności 0,9 l), który ułatwia opróżnianie oraz eliminuje konieczność kontaktu z kurzem.

W nowej linii odkurzaczy Rowenta Air Force dostępne są cztery modele: czerwony – 12 V, purpurowy i perłowy - 18 V oraz niebieski – 24 V, dające odpowiednio maksymalny czas pracy autonomicznej 25, 40 i 50 minut. Ich ceny wahają się od 558 zł do 743 zł.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)