AEG ProTex Plus L87680FLP - pralka do delikatnych tkanin

AEG ProTex Plus L87680FLP - pralka do delikatnych tkanin
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.05.2013 12:23

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

AEG przedstawia pralkę ProTex Plus L87680FLP, która automatycznie dostosowuje zużycie energii i parametry pracy w zależności od wielkości wsadu. Pralka posiada złoty certyfikat Woolmark, który informuje, że będzie można w niej prać również bardzo delikatne tkaniny.

Pralka AEG ProTex Plus L87680FLP ma efektywność energetyczną A+++ -10%, co oznacza niższe o 10% zużycie energii, niż w przypadku urządzeń w klasie A+++. Dodatkowo system OptiSense oprymalizuje zużycie energii, wody i czasu niezależnie od wielkości wsadu. Dodatkowo, zastosowanie silnika falownikowego i specjalnej izolacji, sprawia, że pralka ma pracować cicho – wytwarza dźwięk na poziomie 49 dB(A). Dzięki funkcji Fuzzy Logic urządzenie dostosowuje parametry prania do wielkości wsadu.

W pralce ProTex Plus L87680FLP jest wiele różnych programów prania, które umożliwiają wybranie cyklu dopasowanego do rodzaju pranych tkanin oraz intensywności zabrudzeń. Dostępne są m.in. funkcje odplamiania, szybkie namoczenie całego wsadu - Advanced Washing Technology czy program SuperEco. Ponadto pralka ma także funkcje oszczędzające czas, funkcję opóźnionego startu oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Sterowanie wszystkimi funkcjami i programami odbywa się za pomocą panelu z dużym elektronicznym wyświetlaczem.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Pralka AEG L87680FLP - funkcje:
- klasa: A+++(-10%) – o 10% mniejsze zużycie energii niż w przypadku urządzeń klasy A+++
- maksymalny wsad prania: 8 kg,
- maksymalna prędkość wirowania: 1600 obr./min.,
- zużycie energii: 0,89 kWh dla programu bawełna 60°C, przy wsadzie 8 kg,
- zużycie wody: 57 l dla programu bawełna 60°C, przy wsadzie 8 kg.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)