Acer K130 - poręczny projektor

Acer K130 - poręczny projektor07.05.2012 14:28
Acer K130 - poręczny projektor
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Firma Acer prezentuje poręczny projektor K130, który jest tak lekki i kompaktowy, że podczas projekcji można trzymać go w dłoni.

Projektor Acer K13. nadaje się dla osób, które dużo podróżują i potrzebują łatwego do przenoszenia, bardzo lekkiego i kompaktowego urządzania, ponieważ waży mniej niż pół kilograma i ma wymiary 140 x 116 x 41 mm, porównywalne z połową kartki A4. Dopełnieniem walorów użytkowych jest elegancki wygląd białej, błyszczącej obudowy. W celu zapewnienia łatwej obsługi, panel sterowania został wbudowany w elegancką powierzchnię obudowy. Jednocześnie, jak na swoje niewielkie wymiary, projektor zapewnia dość wysoką jakość obrazu.

Jasność 30. lumenów ANSI w połączeniu ze współczynnikiem kontrastu 10000:1, zapewnianym przez technologię Dynamic Black, pozwala na uzyskanie ładnego obrazu. Dzięki podstawowej rozdzielczości WXGA 1280 x 800 pikseli, oraz obsłudze sygnału Full HD 1920 x 1080, projektor umożliwia odtwarzanie multimediów o dużej rozdzielczości. Projektor K130 jest też cichy: poziom hałasu podczas pracy w trybie Eco wynosi tylko 29 dBA.

Projektor K13. jest wyposażony zarówno w porty USB i HDMI, pozwalające na łatwe podłączanie do urządzeń cyfrowych, jak i czytnika kart SD. Ponadto, projektor ponadto umożliwia wyświetlanie multimediów oraz plików aplikacji biurowych bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB, dzięki czemu można prowadzić projekcje bez użycia notebooka, czy odtwarzacza wideo. Oprócz tego, umożliwia korzystanie z różnorodnej rozrywki na dużym ekranie. Dzięki technologii DLP 3D ready projektor pozwala na oglądanie 3-wymiarowego obrazu przy użyciu okularów DLP 3D. Opcjonalny adapter USB-WiFi umożliwia natomiast bezprzewodowe przesyłanie obrazu ze smartfona lub tabletu z łączem WiFi i aplikacjami Mobishow oraz Equiview.

Projektor K130 jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin. Cena projektora wynosi 2219 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)