Acar Smart - podwójna listwa zabezpieczająca

Acar Smart - podwójna listwa zabezpieczająca
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.09.2012 10:51, aktual.: 11.09.2012 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Acar Smart to listwa zabezpieczająca przed skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepięć w sieci elektrycznej. Wyposażona jest w dwa niezależne wyłączniki, dzięki którym można w łatwy sposób wyłączyć nieużywane odbiorniki bez wyciągania wtyczek z gniazda sieciowego.

Do listwy Acar Smart możemy jednocześnie podłączyć 6 urządzeń, zapewniając im ochronę przeciwprzepięciową (10/1. A). Ponieważ listwa posiada dwa tory gniazd zasilanych niezależnie, jednym ruchem możemy wyłączyć do 3 urządzeń na raz, odcinając w ten sposób zasilanie urządzeń, których nie używamy.

Jak to wygląda w praktyce? Do listwy mamy podłączone urządzenia typu: telewizor, kino domowe oraz tuner telewizyjny z nagrywarką. Kiedy przestajemy korzystać z TV lub kina domowego wyłączamy linię (tych) urządzeń aby nie pobierały prądu w trybie stand by. Drugi rząd gniazd na listwie SMART pozostaje włączony po to by tuner telewizyjny mógł się załączyć w celu nagrania zaprogramowanego przez użytkownika programu telewizyjnego.

Listwa posiada sygnalizację poprawności pracy ochrony przeciwprzepięciowej, zwiększającej bezpieczeństwo użytkowania. Została także zaopatrzona w dwa podświetlane włączniki, informujące o obecności napięcia w dwóch niezależnych grupach gniazdach zasilających. Pod listwą użytkownik znajdzie możliwość do odpowiedniego ułożenia sznura sieciowego.

Oprócz 5 letniej gwarancji, produkt został objęty programem ubezpieczenia uszkodzonego sprzętu do kwoty 700. zł.

Cena: *od 59 do 65 zł *w zależności od długości kabla.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)