70‑cali telewizora od Sharp

70-cali telewizora od Sharp
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.07.2013 13:04, aktual.: 24.07.2013 13:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z końcem lipca 2013 roku na europejski rynek trafi najnowszy telewizor Sharp - 70-calowy Aquos LE747. Zaletami najnowszego modelu są nie tylko jego jakość i rozmiar ekranu, ale także atrakcyjna cena oraz energooszczędność.

Dzięki ekranowi o przekątnej 17. cm użytkownicy we własnym domu mogą poczuć się niczym w kinie, ponieważ obrazy wyświetlane na 70” ekranie mają rozmiar zbliżony do rzeczywistości.

Za jakość obrazu odpowiada panel X-GEN, który dba o odwzorowanie kolorów, kontrast oraz płynność szybko zmieniających się scen w jakości FULL HD. Jednocześnie wyświetlanie obrazu w trybie 100Hz z dodatkowym filtrem poprawia jakość odtwarzanych materiałów filmowych.

Sharp LC-70LE74. dzięki rozbudowanym funkcjom, dwurdzeniowemu procesorowi i nowemu ekranowi powitalnemu Home Screen, może stać się także centrum odmowej rozrywki. Poprzez platformę AQUOS NET+ widzowie uzyskują dostęp do kilkudziesięciu różnych aplikacji, takich jak platformy „wideo na żądanie” oraz indywidualne mediateki nadawców. Za sprawą otwartej przeglądarki można natomiast korzystać z nieograniczonego dostępu do internetu. Dzięki aplikacjom na platformę iOS i Android możemy sterować tym 70-calowym gigantem za pomocą smartfona lub tabletu, a także bezprzewodowo strumieniować zdjęcia, muzykę czy filmy.

Telewizor wyposażono ponadto w tunery HD - DVB-T/ DVB-C / DVB-S/S2. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się z odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Dodatkowo w urządzeniu zainstalowano tuner DVB-T2, który pozwala na odbiór sygnału w standardzie, który już dziś obowiązuje w części krajów Europy.

W telewizorze Sharp LE74. zainstalowano także odtwarzacz multimedialny, poprzez który użytkownicy uzyskują dostęp do zdjęć, wideo i muzyki zapisanych w pamięci USB lub na serwerze DLNA w sieci domowej.

Dzięki niskiemu zużyciu energii, telewizor spełnia rygorystyczne kryteria klasy energetycznej A+.

*Cena: ok. 12.000 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)