50% graczy bawi się 5 godzin dziennie?

50% graczy bawi się 5 godzin dziennie?

50% graczy bawi się 5 godzin dziennie?
Źródło zdjęć: © IDG.pl
28.07.2009 09:30, aktualizacja: 28.07.2009 11:30

Na stronie internetowej europejskich eliminacji do turnieju gier komputerowych Game&Game przeprowadzono ankietę, w której zapytano tysiące użytkowników ile godzin dziennie poświęcają na zabawę elektroniczną. Wyniki są dość zaskakujące - jak na razie połowa graczy wskazuje, że gra od 2 do 5 godzin dziennie.

Głosowanie na stronie turnieju Game&Game daje cztery możliwości głosowania, w którym użytkownicy mogą zadeklarować, że dziennie grają kolejno: do jednej godziny, od 2 do 5 godzin, od 5 do 1. godzin oraz ponad 10 godzin. Aż 43% osób stwierdziło w ankiecie, że poświęca na gry komputerowe od 2 do 5 godzin dziennie. Ponad 50% zadeklarowało natomiast, że bawi się w ten sposób od 5 do 10 godzin dziennie. Warto dodać, że głosowanie w ankiecie wymaga zarejestrowania, częściowo wyklucza więc błąd związany z klikaniem w odpowiedzi przez przypadkowe osoby.
Finał Game&Game odbędzie się 21 lipca w Lipsku (Niemcy). Wśród gier turniejowych znalazły się w tym roku takie tytuły jak Silkroad, Shot czy Atlantica.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)