4Developers Gdańsk - zaczynamy programistyczną podróż po Polsce!

4Developers Gdańsk - zaczynamy programistyczną podróż po Polsce!27.06.2017 16:28
4Developers Gdańsk - zaczynamy programistyczną podróż po Polsce!
Źródło zdjęć: © 4Developers Gdańsk

Piękna, złota jesień, szum morskich fal i stukot klawiatury… Do tego niemal 400 programistów, studentów i ekspertów z branży IT, którzy chcą się podzielić tajnikami kodu. Brzmi jak marzenie developera? Wkrótce może stać się rzeczywistością - wystarczy zapisać się na wrześniową edycję Festiwalu 4Developers!

Festiwal wyrusza w Polskę

4Developers to wydarzenie, którego większości programistów nie trzeba przedstawiać. Od lat obecne w polskim kalendarzu IT, co roku przyciąga coraz więcej uczestników i pełni rolę największego spotkania polskiej społeczności programistycznej.

Tegoroczny Festiwal ponownie pobił własny rekord frekwencji, przyciągając ponad 1800 osób. Sukces kolejnych edycji, rosnące zapotrzebowanie na rynku IT, a przede wszystkim entuzjazm uczestników przekonały organizatorów, że czas wyruszyć dalej.

Na pierwszy ogień Gdańsk

Cel - dotrzeć do rozsianych po całym kraju grup i meetupów. Pierwszy przystanek w regionalnej podróży 4Developers będzie miał miejsce 18 września 2017 w Gdańsku. Program nadmorskiego spotkania będzie bazował na oczekiwaniach uczestników. Na gdańskiej scenie pojawią się tematy, które nigdy nie były omawiane podczas głównej edycji Festiwalu.

Niższa cena dla studentów i czytelników

289190377108744250
Źródło zdjęć: © 4Developers Gdańsk

Już teraz warto zdecydować się na udział we wrześniowej edycji 4Developers. Specjalnie z myślą o czytelnikach portalu organizatorzy przygotowali 15% zniżki na bilety. By z niej skorzystać, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod rabatowy: money15

Ze względu na edukacyjny i rekrutacyjny aspekt wydarzenia niezwykle ważna jest jego dostępność dla osób rozpoczynających karierę w IT. Właśnie dlatego powstała dodatkowa pula tańszych biletów przeznaczonych dla uczniów i studentów. By dołączyć do 4Developers Gdańsk z biletem studenckim wystarczy ważna legitymacja.

Prelegenci poszukiwani

289190377108940858
Źródło zdjęć: © 4Developers Gdańsk

4Developers Gdańsk ma również propozycję dla osób, których żywiołem jest scena, a dzielenie doświadczeniami - pasją. Do 17 lipca można zgłaszać propozycje wykładów w ramach Call For Papers (formularz dostępny jest tutaj). Poszukiwane tematy to między innymi .NET, C++, VR, Soft Skills, UI czy DevOps, ale organizatorzy są otwarci również na inne ciekawe propozycje związane z IT.

Więcej informacji o CFP i wydarzeniu na stronie: https://gdansk.4developers.org.pl

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)