3D Hero System - ekstremalny obraz 3D w 1080p

3D Hero System - ekstremalny obraz 3D w 1080p
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.04.2011 11:08, aktual.: 23.09.2011 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezentowaliśmy już rozmaite kamery umożliwiające nagrywanie wideo podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Jednak żadna z nich nie rejestrowała obrazu w trybie stereoskopowym. 3D Hero System daje taką

Prezentowaliśmy już rozmaite kamery umożliwiające nagrywanie wideo podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Jednak żadna z nich nie rejestrowała obrazu w trybie stereoskopowym. GoPro 3D Hero System daje taką możliwość, w dodatku w rozdzielczości Full HD.

Producent 3. Hero System zapewnia, że jest to najmniejsza kamera 3D pozwalająca rejestrować obraz w rozdzielczości 1080p. Urządzenie składa się z dwóch połączonych ze sobą kablem kamer Full HD, które jednocześnie i niezależnie rejestrują wideo w trybie 2D. Wzmocniona, wodoodporna konstrukcja ma zagwarantować pracę w najcięższych warunkach. Powinna sprawdzić się podczas uprawiania sportów ekstremalnych. W zestawie otrzymamy oprogramowanie GoPro CineForm Studio, które pozwoli na obróbkę zarejestrowanych materiałów oraz ich konwersję do 3D. Ponadto producent dołącza trzy pary anaglifowych okularów.

Obraz
© (fot. Producenta)

Cena 3D Hero System wynosi niespełna 100 dolarów. Niestety kamery trzeba zakupić osobno. Każda z nich to wydatek rzędu 260 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)