2x2 - dwa razy więcej dla dwojga

2x2 - dwa razy więcej dla dwojga

2x2 - dwa razy więcej dla dwojga
Źródło zdjęć: © WP.PL
22.07.2009 14:53

Od 22 lipca br. w ofertach na kartę i mix Orange rozpoczyna się promocja, w której można całkowicie za darmo podwoić wartość swoich doładowań. Wystarczy znaleźć kogoś do pary i wspólnie zasilić własne konta dowolną wartością doładowania

Z promocji 2x2 mogą korzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę i mix w Orange. Jedynym warunkiem, który muszą spełnić jest doładowanie konta i znalezienie znajomego, który również doładuje własne konto w ciągu 2. godzin. W nagrodę, oboje dostaną premie w postaci podwojenia wartości swoich doładowań.

Mechanizm promocji jest następujący:

- Pierwszym krokiem jest utworzenie pary promocyjnej. W tym celu wystarczy za pomocą specjalnego SMS-a zasilić własne konto dowolną wartością doładowania i podać numer telefonu osoby zapraszanej do pary. SMS należy wysłać pod bezpłatny numer 8042. w treści wpisując 14 cyfrowy, niewykorzystany kod doładowania oraz numer telefonu znajomego, oddzielone od siebie kropką - np.: 12345678901234.501100100.

- Po wysłaniu SMS-a, konto osoby doładowującej zostaje uzupełnione nominalną wartością doładowania, a wybrany do pary znajomy dostaje SMS-a z zaproszeniem do promocji.
- W odpowiedzi, znajomy powinien zasilić swoje konto dowolną kwotą doładowania, nie później niż w ciągu 24 godzin od chwili otrzymania zaproszenia. Doładowania powinien dokonać w analogiczny sposób, wysyłając SMS pod numer 8042, w treści podając 14 cyfrowy kod niewykorzystanego doładowania i oddzielony kropką, numer telefonu osoby, która zaprosiła go do pary.
- Premia zostaje przyznana na konta promocyjne w chwili doładowania konta przez osobę zaproszoną do pary. Każdy z partnerów dostaje 100. więcej wartości własnego doładowania. Użytkownicy tworzący parę mogą zasilać swoje konta różnymi kwotami doładowań.

Obraz
© (fot. Orange)

Środki promocyjne można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, na połączenia na numery stacjonarne oraz na Internet.

Promocja trwa od 22 lipca do 23 sierpnia br. i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci prepaid i mix Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)