2x szybsze prasowanie: nowe generatory pary Philips SpeedCare

2x szybsze prasowanie: nowe generatory pary Philips SpeedCare

2x szybsze prasowanie: nowe generatory pary Philips SpeedCare
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.06.2014 10:33

Nowe generatory pary SpeedCare generują dużo więcej pary niż zwykłe żelazko parowe, co pozwala skrócić czas prasowania nawet dwukrotnie.

Stacje pary Philips SpeedCare (modele GC6602/20. GC6615/20, GC6621/20) generują nawet dwa razy więcej pary niż zwykłe żelazka parowe, dzięki czemu można skrócić czas prasowania. Nie oznacza to jednak, że prasowanie jest mniej dokładne. Końcówka stożka parowego ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki kształt. Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, m.in. obszaru wokół guzików oraz pomiędzy plisami.

Para na poziomie maksymalnym jest gotowa już w 2 minuty. Dodatkowo, wyposażone w zbiornik wody o pojemności 1,2 l generatory pary SpeedCare pozwalają prasować przez ponad godzinę, co zmniejsza częstotliwość uzupełniania wody. Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość uzupełniania zbiornika wody w dowolnym momencie, nawet podczas prasowania. SpeedCare mają też funkcję pionowego strumienia pary, która umożliwia prasowanie wiszących tkanin.

Generatory posiadają funkcję dźwiękowego i wizualnego przypomnienia o usuwaniu kamienia, a drugim krokiem zapewniającym ochronę przed kamieniem jest rozwiązanie zintegrowane z samym urządzeniem: funkcja pary jest wyłączana w przypadku, gdy po upływie godziny od uruchomienia się przypomnienia podczas prasowania parowego nie zostanie przeprowadzony proces usuwania kamienia. Po usunięciu kamienia funkcja pary zostaje ponownie uruchomiona. W celu prostego usunięcia kamienia należy skorzystać z dołączonego sprytnego pojemnika, dzięki któremu nie trzeba trzymać żelazka nad zlewem przez 2 minuty. Rekomendowane ceny detaliczne generatorów pary wynoszą:

GC6621/20 - 589,00 PLN (ciągły strumień pary 100g/min; ilość barów 4,3. stopa ceramiczna, blokada na czas przenoszenia)

GC6615/20 - 549,00 PLN (ciągły strumień pary 95g/min; ilość barów 4,2. stopa ceramiczna)

GC6602/20 - 499,00 PLN (ciągły strumień pary 90g/min; ilość barów 4. stopa nieprzywierająca)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)