Trwa ładowanie...
d33m7ml
idg.pl

29 technik retuszu zdjęć w Adobe Photoshop

Zrobienie zdjęcia to dopiero początek pracy fotografa, który chce profesjonalnie wykonać swoją pracę. Obecnie większość fotografii należy potem poddać procesowi retuszu, podczas którego doprowadzamy projekt do perfekcji. Przedstawimy zestawienie 29 świetnych samouczków, które za darmo nauczą Was wielu metod tego procesu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
29 technik retuszu zdjęć w Adobe Photoshop
(Adobe)
d33m7ml

Poniższa lista zawiera 2. samouczków, które nauczą Was przerabiać fotografie do własnych potrzeb. Wśród opisanych technik znajdują się m.in. wybielane zębów, intensyfikacja koloru oczu, nakładanie tatuażu, odmładzanie i postarzanie oraz wiele innych.

1. Create a retro military poster - http://www.grafpedia.com/tutorials/style-grunge-military-poster
2. Alien Photo Manipulation - http://photoshoptutorials.ws/photoshop-tutorials/photo-manipulation/alien-photo-manipulation.html
3. The Maiden and Hummingbird Photo Manipulation - http://photoshoptutorials.ws/photoshop-tutorials/photo-manipulation/the-maiden-and-hummingbird-photo-manipulation.html
4. Super Fast and Easy Facial Retouching - http://psd.tutsplus.com/photo-effects-tutorials/super-fast-and-easy-facial-retouching/
5. Reducing 5 O?Clock Shadow And Beard Stubble In Photoshop - http://www.photoshopessentials.com/photo-editing/stubble/
6. Professional Photographic Retouching Tutorial - http://abduzeedo.com/professional-photographic-retouching-tutorial-40mins-start-finish
7. High Quality Portrait Retouching Part 1 - http://abduzeedo.com/1-high-quality-portrait-retouching-pt1
8. Eye Color Change - http://www.photoshopmanipulation.com/eye-color-change/index.php
9. Glamor Model - http://www.eyesontutorials.com/articles/40/1/glamour-model/page1.html
10. Make Skin Smooth and Beautiful in Photoshop - http://ginismagic.blogspot.com/2008/03/make-skin-smooth-and-beautiful-in.html
11. Increase Breast Size - http://tu-torial.com/view_tut.php?id=201
12. How to Whiten Teeth - http://photoshopgirl.com/02/13/how-to-whiten-teeth/
13. Whiten Your teeth and eyes - http://www.photoshopsupport.com/tutorials/or/white-teeth-eyes.html
14. Basic Retouch and Colorization - http://i-love-photoshop.blogspot.com/2009/04/basic-retouch-and-colorization.html
15. Enhancing Iris color - http://biorust.com/tutorials/detail/163/en/
16. Applying Realistic Tattoo - http://www.isfx.org/?p=110
17. Age Progression - http://www.exguides.org/photoshop-tutorials/age-progression.html
18. Quick Tip: Color Correction in Photoshop with the Curves Adjustment Tool - http://psd.tutsplus.com/tutorials/photo-effects-tutorials/quick-tip-color-correction-in-photoshop-with-the-curves-adjustment-tool/
19. Whiten Teeth to Improve a Smile in Photoshop - http://www.tutorialboard.net/whiten-teeth-to-improve-a-smile-in-photoshop-cs4/
20. Lips Gloss - http://www.keetee.com/how-to-digitally-paint-lip-gloss/
21. Professional Photo Retouching Bikini Model - http://10steps.sg/photoshop/professional-photo-retouching-bikini-model/
22. Change Hair Color - http://tutorialblog.org/photo-retouching-change-hair-color/
23. Retouching Lips to Make Them Luscious - http://www.youtube.com/watch?v=zn2jzmg2t1y&eurl=http%3a%2f%2fwww.1stwebdesigner.com%2ftutorials%2famazing-retouching-tutorials-in-photoshop%2f&feature=player_embedded
24. Photo Retouching - Skin Photoshop Tutorial - http://tutorialblog.org/photo-retouching-skin/
25. Superb Skin Airbrush Technique - http://tutorialpulse.com/49/superb-skin-airbrush-technique/
26. Create Digital Makeup - http://i-love-photoshop.blogspot.com/2009/06/create-digital-makeup.html
27. Artificial Smooth Skin - http://www.toxiclab.org/tutorial.asp?id=310
28. Easy Digital Nose Job in Photoshop - http://www.photoshopessentials.com/photo-editing/nose/
29. Professional Photo-Retouching - http://abduzeedo.com/professional-photo-retouching-video-tutorial-hair

Źródło: tutoriallounge.com - http://www.tutoriallounge.com

więcej w serwisie IDG.pl »

d33m7ml

Podziel się opinią

Share

d33m7ml

d33m7ml
Więcej tematów