2 GB na start w Internecie na kartę blueconnect

2 GB na start w Internecie na kartę blueconnect

2 GB na start w Internecie na kartę blueconnect
23.04.2012 13:57, aktualizacja: 24.04.2012 08:22

Od 25 kwietnia klienci T-Mobile, którzy aktywują starter Internet na kartę blueconnect otrzymają dodatkowo pakiet 2 GB danych.

Dodatkowo dla klientów, którzy otrzymają pakiet 2 GB na start, T-Mobile przygotował nowe bonusy za doładowanie konta. Kolejne i bezpłatne 2 GB danych klienci otrzymają za każde doładowanie o wartości od 2. do 49 złotych. Za zasilenie konta kwotą 50 złotych lub wyższą do dyspozycji użytkowników zostanie przekazane aż 4,5 GB bonusowych danych.

Bonusowe pakiety danych będą automatycznie przyznawane klientom po aktywowaniu karty oraz wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami zgromadzonymi na koncie. O aktywacji bonusowych pakietów użytkownicy będą informowani SMS-ami.

T-Mobile oferuje klientom starter z usługą Internet na kartę blueconnect za 2. złotych, z identyczną kwotą na połączenia oraz zestaw za 199 złotych z modemem w pakiecie i kwotą 50 złotych na połączenia. Ważność konta w obu przypadkach jest automatycznie przedłużana o rok po połączeniu z Internetem, odebranym lub wykonanym połączeniu, wysłanej lub odebranej wiadomości SMS lub MMS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)