17‑calowy notebook dla graczy z technologią Full HD NVIDIA 3D Vision

17-calowy notebook dla graczy z technologią Full HD NVIDIA 3D Vision
Źródło zdjęć: © Asus

19.10.2010 11:25, aktual.: 19.10.2010 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ASUS G73 3D to nowy notebook dla graczy z serii Republic of Gamers. Znajdziemy w nim najwyższej klasy komponenty, ekran Full HD pozwalający wyświetlać obraz 3D oraz przemyślaną ergonomiczną obudowę

W nowym modelu ROG G7. 3D znajdziemy bazującą na architekturze Fermi kartę graficzną NVIDIA GTX 460M z NVIDIA 3D Vision, kompatybilną z DirectX 11. Układ graficzny posiada własną, wydajną pamięć graficzną 1,5 GB GDDR5. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, wydajnych komponentów, G73 3D powinien poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi grami.

Obraz
© (fot. Asus)

Do modelu ROG G7. 3D otrzymamy w zestawie parę aktywnych okularów 3D pozwalających oglądać trójwymiarowy obraz w jakości Full HD wyświetlany na ekranie LCD, z odświeżaniem na poziomie 120 klatek na sekundę.

Rośnie liczba gier dostępnych w wersji 3D

Najważniejsi wydawcy wciąż rozszerzają liczbę gier w wersji dostosowanej do technologii NVIDIA 3. Vision. Tym samym jest coraz więcej tytułów, przy których możemy sprawdzić pełne możliwości notebooka ROG G73 3D. Warto wśród nich warto wymienić wydaną przez Blizzard grę Starcraft 2, która oficjalnie wspiera technologię NVIDIA 3D.

Możliwości multimedialne

ROG G7. 3D wyposażony jest w wyjście HDMI 1.4, które pozwala wyświetlać trójwymiarowy obraz na podłączonych urządzeniach zewnętrznych. Tym samym efekt 3D możemy oglądać nie tylko na ekranie netbooka, ale także np. na dużym telewizorze w salonie. ROG G73 3D jest również wyposażony w napęd przystosowany do odtwarzania trójwymiarowych filmów z płyt Blu-ray.

Zaprojektowany do gry - design i dodatki

Projektanci zastosowali w notebooku podwójny system wentylacji oraz umieścili główne źródła ciepła i głośne komponenty z tyłu notebooka, dzięki czemu do uszu graczy nie docierają nieprzyjemne hałasy. Notebook wyróżnia także innowacyjny projekt klawiatury, wygodniejszej dla użytkownika. Jej płaszczyzna jest pochylona pod kątem 5 stopni, zapewniając lepszą ergonomię i optymalny komfort podczas grania czy pisania. Powierzchnię klawiszy pokryto specjalnym gumowym materiałem.

Notebooki G7. 3D będą dostępne w sprzedaży w grudniu, w sugerowanej cenie 8599 PLN.

Specyfikacja

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)