14 dni testów smartfona Huawei Ideos U8500 w Play

14 dni testów smartfona Huawei Ideos U8500 w Play

14 dni testów smartfona Huawei Ideos U8500 w Play
08.08.2011 14:56

Play uruchamia program edukacyjny pod nazwą „Testuj Smartfona”. W ramach programu, Polacy będą mieli możliwość przetestowania smartfona firmy Huawei przez okres 14 dni.

Program ma na celu pokazanie użytkownikom do czego można wykorzystać nowoczesny smartfon, jak dbać o to, aby telefon nie nabił ogromnych kosztów za korzystanie z internetu, czy też ogólnie przybliżyć zaawansowane technologie i terminologię.

Do wypożyczenia dostępny będzie telefon Huawei Ideos U850. działający pod kontrolą systemu Android. Play planuje wypożyczyć telefon łącznie około 150 tysiącom osób. Każdy chętny, który chciałby na 14 dni wziąć do domu smartfona i bez zobowiązań testować jego możliwości oraz sprawdzić, do czego mógłby się on mu przydać, powinien zarejestrować się na stronie www.testujsmartfona.pl.

Obraz
© (fot. Huawei)

Tester odbiera smartfona w wybranym przez siebie salonie, a wraz z telefonem otrzymuje kartę SIM, na której znajduje się pakiet 1GB danych do swobodnego wykorzystania. Po 1. dniach należy zwrócić telefon do salonu.

Serwis rejestracyjny umożliwia przesyłanie zgłoszeń od 8 sierpnia. W programie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)