13‑calowy laptop - Packard Bell EasyNote NX

13-calowy laptop - Packard Bell EasyNote NX
Źródło zdjęć: © Packard Bell

05.07.2011 11:18, aktual.: 05.07.2011 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Packard Bell EasyNote NX zwraca na siebie uwagę aluminiową obudową, wokół ekranu ograniczoną praktycznie do minimum. Dzięki temu model charakteryzuje się mniejszymi gabarytami w porównaniu do konkurencyjnych produktów oraz niewielką wagą (2,2 kg).

Procesor z rodziny Intel Core drugiej generacji współpracuje z kartą graficzną Nvidia GeForce GT 540. Konfiguracja taka zapewnia dobrą wydajność w różnych zastosowaniach, ale również długi czas pracy na baterii – do 9 godzin bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego.

Obraz
© (fot. Packard Bell)

Przy projektowaniu laptopa położono nacisk na zachowanie jak najwyższej ergonomii. Efektem tego jest przyjemna w użytkowaniu klawiatura i touchpad wyróżniający się o około 30. większą powierzchnią roboczą w stosunku do standardowych rozwiązań.

Laptop posiada głośniki z obsługą technologii Dolby Home Theater, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 MP, napęd optyczny, dysk twardy o pojemności do 75. GB i moduły WiFi oraz Bluetooth 3.0 (opcja). Na bocznej krawędzi EasyNote NX znajdziemy m.in. porty USB – w tym jeden zgodny z najnowszą wersją standardu USB 3.0 – oraz złącze HDMI.

Obraz
© (fot. Packard Bell)

Packard Bell EasyNote NX zadebiutuje w polskich sklepach w trzecim kwartale 2011. Sugerowana cena detaliczna od 2999 zł brutto w zależności od konfiguracji (24-miesięczna gwarancja door-to-door).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)