1200 minut od HaloNet za 1 zł

1200 minut od HaloNet za 1 zł

1200 minut od HaloNet za 1 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.12.2013 13:00

Telefonia HaloNet przygotowała dla swoich klientów promocję "Grudniowe piątki z HaloNet", dzięki której będzie można wygrać pakiety minut oraz SMS-y.

Od 6. grudnia przez trzy kolejne piątki firma Tartel, operator telefonii internetowej HaloNet będzie prowadziła na swoim profilu na Facebooku konkursy, w których nagrodami będą, niedawno wprowadzone do usługi HaloNet, Pakiety Minut Prepaid (do wykorzystania m.in. na połączenie na polskie i niemieckie numery stacjonarne oraz określone, polskie numery GSM) oraz SMS-y.

Uczestnicy konkursów będą musieli odpowiedzieć prawidłowo na minimum trzy z czterech zadanych pytań i wysłać je e-mailem do organizatora konkursu wraz z nazwą swojego konta w HaloNet.

W każdym konkursie nagrodzonych zostanie dziesięciu uczestników, którzy najszybciej prześlą prawidłowe odpowiedzi. Już w najbliższy piątek w puli nagród znajdą się: Pakiet Prepaid zawierający 120. minut (w promocyjnej cenie 1 zł) i dwa Pakiety Prepaid zawierające po 500 minut (również za 1 zł) oraz siedem zestawów zawierających po 20 SMS-ów (na polskie numery GSM).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)