10 najładniejszych sprzętów świata

10 najładniejszych sprzętów świata

10 najładniejszych sprzętów świata
Źródło zdjęć: © en.red-dot.org
13.07.2010 11:30, aktualizacja: 06.03.2017 13:13

10 najładniejszych sprzętów świata

Produkt ten łączy w sobie bezprzewodowy modem oraz urządzenie umożliwiające nam kontrolę nad kursorem naszego komputera, przykładowo podczas prezentacji. Dysponuje przy tym dość dużym zasięgiem. Urządzenie jest lekkie i prezentuje się bardzo profesjonalnie. Jego specjalna czuła na dotyk powierzchnia potrafi przełożyć delikatny, jak i silny ruch ręką, na precyzyjne przemieszczenie kursora. Reakcja jest praktycznie natychmiastowa, co zapewnia wygodną i płynną pracę.

1 / 9

2. iPad firmy Apple

Obraz
© en.red-dot.org

Dzięki bardzo precyzyjnemu, dotykowemu ekranowi, potrafiącemu rozpoznać wiele źródeł nacisku, praca i interakcja z aplikacjami staje się przyjemnym doświadczeniem. Wbudowana w iPadzie pamięć, o rozmiarze 64 GB i wydajny procesor, sprawiają ,iż staje się on ciekawym urządzeniem dla fanów muzyki i wideo. iPad zapewnia również bezprzewodowy dostęp do internetu.

[

]( http://tanio.pl/Odtwarzacz-Apple-iPad-64GB---1-79402-12198740.html?_ticrsn=3&ticaid=5a92b )

2 / 9

3. Adamo XPD Notebook firmy Dell

Obraz
© en.red-dot.org

Na pierwszy rzut oka widać, że ten notebook to szczytowe osiągnięcie projektantów. Dzięki temu, iż podczas jego złożenia klawiatura wpasowuje się w specjalnie wzmocnionym ekranie, udało się uzyskać grubość 9,99 mm. Adamo XPD zapewnia wysoką jakość obrazu i poczucie solidności wykonania. Jego wydajna bateria, którą można wymienić podczas trybu uśpienia, bez konieczności wyłączania systemu, zapewnia pracę przez ponad 5 godzin. Aby otworzyć komputer, wystarczy przesunąć palcem po powierzchni czułej na dotyk. Notebook zapewnia bezprzewodowy dostęp do internetu, a wbudowany gadżet obsługiwany przez system Windows 7 pozwala uzyskać dokładne informacje dotyczące naszej obecnej lokalizacji.

[

]( http://tanio.pl/Notebook-DELL-Adamo-XPS--234672-1-2467-12219430.html )

3 / 9

4. Magic Mouse firmy Apple

Obraz
© Apple

To niesamowite urządzenie weszło do standardu Apple’a i jest dołączane do każdego zakupionego iMaca. Magic Mouse nie posiada mechanicznych przycisków ani rolek, a cała jej obsługa opiera się na powierzchni czułej na dotyk z wielu źródeł. Jej praktyczny i prosty wygląd prezentuje się bardzo profesjonalnie. Ta bezprzewodowa myszka rozpoznaje kliknięcia tak lewym, jak i prawym przyciskiem, reaguje, gdy chcemy użyć rolki, przesunąć stronę w pionie czy poziomie i wykrywa, gdy zwyczajnie trzymamy ją w ręku. W połączeniu z aplikacjami Apple’a uzyskujemy niezapomniane doświadczenie podczas pracy z komputerem.

[

]( http://tanio.pl/Mysz-APPLE-Magic-Mouse--211871-1-2458-12196664.html )

4 / 9

5. iMac firmy Apple

Obraz
© Apple

Ze względu na konieczność codziennej pracy z komputerem i wysokim wymaganiom stawianym jakości obrazu, powstał iMac, który wyglądem przypomina zwykły ekran LCD. Nic bardziej mylnego. Jest to bardzo mocny i wydajny komputer, zaprojektowany tak, aby zajmować jak najmniej przestrzeni i zapewniać jak najwięcej przyjemności pracy. Kluczowym jego elementem jest ekran, zbudowany z myślą o bezpieczeństwie korzystania z ekranu LCD przez długie godziny i nie męczeniu oczu. Do jego obsługi służy zgrabna bezprzewodowa klawiatura i myszka, dopełniające funkcjonalności iMaca i jego nieprzeciętnego wyglądu.

[

]( http://tanio.pl/Apple-iMac-215---1-2480-12265301.html )

5 / 9

6. USB Clip Memory Stick firmy Freecom Technologies

Obraz
© en.red-dot.org

Przenośna pamięć USB w postaci spinacza do papieru, to bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować nie tylko w biurach. Wykonany z przyjemnego w dotyku materiału, o znacznej giętkości, dostępny jest w wielu przyjemnych dla oka kolorach. Spinacz ten możemy dołączyć do dokumentów, uzupełniając je o takie informacje, jak muzykę czy wideo. Pozwala to połączyć świat danych papierowych i cyfrowych.

6 / 9

7. iPod Shuffle firmy Apple

Obraz
© en.red-dot.org

Zgrabny, mały i praktyczny - iPod Shuffle to kolejny udany produkt firmy Apple. Rozmiarami przypomina klucz do mieszkania, a dzięki dołączonemu zaczepowi można przypiąć go do paska spodni, czy zewnętrznej strony kieszeni. Choć nie dysponuje interfejsem graficznym, iPod Shuffle posiada wbudowaną funkcję menu głosowego. Dzięki temu możemy się dowiedzieć jaki utwór jest właśnie odtwarzany czy jakie piosenki znajdują się na aktualnie przeglądanej liście. Obsługiwany jest przez szereg wygodnych guzików umieszczonych na kablu od słuchawek.

[

]( http://tanio.pl/Apple-iPod-shuffle-2GB-5th-generation-Silver-MC306---1-2462-12169054.html )

7 / 9

8. Reference LCD TV 52’’ firmy Loewe

Obraz
© en.red-dot.org

Ten wyjątkowo elegancki, 52 calowy telewizor LCD, wykonany z wysokiej jakości materiałów, przyjemnych w dotyku, powstał z myślą o ponadczasowości i wytrzymałości. Zapewnia tym samym wysoki standard użytkowania. Telewizor Reference posiada zintegrowane odbiorniki DVB-T, DVB-C i DVB-S oraz przystosowany jest do standardu telewizji HD. Wyposażony jest również w twardy dysk, a całość obsługuje się jednym, estetycznie wykonanym pilotem.

8 / 9

9. ACP_42e11 LCD Backlite TV firmy Skyworth-RGB Electronics

Obraz
© en.red-dot.org

Dzięki ekranowi wykonanemu z jednej bryły szkła, zmniejszającego refleksy świetlne, uzyskano redukcję jego szerokości. Część dźwiękową można odczepić i umieścić w dowolnym miejscu pokoju. Backlite TV dysponuje specjalnym oprogramowaniem, które wykrywa obecność człowieka i jeśli nikt nie znajduje się w zasięgu ekranu, ekran przechodzi w tryb oszczędności energii, nadal odtwarzając dźwięk.

9 / 9

10. Statyw Alta Pro firmy Vanguard

Obraz
© en.red-dot.org

Ten nowoczesny statyw został nagrodzony ze względu na swoją funkcjonalność i przemyślaną budowę. Jego centralną kolumnę można ustawiać pod kątem od 0 do 130 stopni, praktycznie w każdej płaszczyźnie. Daje to możliwość szybkiego i precyzyjnego rozstawienia statywu, dla uzyskania dowolnego kąta wykonania zdjęcia. Dzięki specjalnej budowie możliwe jest zablokowanie i odblokowanie centralnej kolumny jednym prostym ruchem.

[

]( http://tanio.pl/Statyw-VANGUARD-Alta-Pro-263AT--114366-1-2861-11991595.html )

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)