10 najgłupszych wynalazków

10 najgłupszych wynalazków
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

27.06.2010 13:36, aktual.: 09.07.2010 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wynalazcy to ludzie bardzo kreatywni - nie ulega to żadnej wątpliwości, ale czasami ich pomysły powodują, że zaczynamy się zastanawiać skąd czerpią oni swoje inspiracje i gdzie leży ta planeta? Prezentujemy 10 pomysłów "nie z tego świata", które naszym zdaniem mogą zasługiwać na miarę najgłupszych, albo po prostu "niewypałów"

W naszym rankingu znalazły się takie "cuda" inżynierii jak automatyczny podajnik papieru toaletowego lub zderzak dla psa. Niektóre z wynalazków zostały skonstruowane przez zwykłe osoby, które budowanie przedziwnych urządzeń traktują jako pasję, a nad niektórymi debatował sztab inżynierów, którzy nie wiedzieć czemu postanowili stworzyć coś, co w żaden sposób nie da się wykorzystać. Momentami na usta ciśnie się pytanie "czy nikt waszych sprzętów nie testuje przed wypuszczeniem do sklepów?".

Jako przedsmak tego, co zebraliśmy w galerii zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału wideo, na którym zaprezentowano niewiarygodne zalety "hawajskiego krzesła". Powstrzymamy się tutaj od komentowania sposobu w jaki konstruktorzy postanowili zadbać o nasze mięśnie brzucha.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)