10 mitów bezpiecznego internetu

10 mitów bezpiecznego internetu
Źródło zdjęć: © Jupiter Images

29.09.2010 11:15, aktual.: 29.09.2010 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy jesteś spokojny o swoje dane, przeglądając strony internetowe? Możesz myśleć, że jesteś bezpieczny, ale z odkrywanymi co kilka sekund nowymi zainfekowanymi witrynami, bycie na bieżąco jest praktycznie niemożliwe - niezależnie od tego, jaką wiedzę posiadasz lub jak bardzo jesteś świadom zagrożeń

Czy praktykujesz bezpieczne przeglądanie sieci? Unikasz niebezpiecznych witryn? Ograniczasz czas online pracy? Stosujesz solidną politykę dostępu do internetu? Korzystasz z bezpiecznej przeglądarki? Potrafisz zidentyfikować niebezpieczną witrynę, gdy się na taką natkniesz? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, powinieneś zainteresować się naszą galerią mitów bezpiecznego internetu.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Prawdopodobnie masz błędne wyobrażenie na temat bezpieczeństwa w sieci, ale nie martw się - nie jesteś sam. W ciągu ostatnich kilku lat, wiele niewłaściwych informacji krążyło zarówno na temat zagrożeń jak i sposobów jak się przed nimi chronić. Sophos, firma specjalizująca się w technologiach ochrony informacji, przedstawia listę mitów bezpiecznego surfowania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także