Skype dla Windowsa będzie napisany zupełnie od nowa

 
Źródło: CHIP | 2016-03-25 (14:50) | 2 opinie
drukuj a a a

(fot. chip.pl)

W tej chwili Microsoft oferuję aplikację "Skype" dla swoich starszych systemów i specjalną dla Windows 10 "Wiadomości i Skype". Ta druga nie spotkała się jednak z ciepłym przyjęciem, a Microsoft wyciągnął z tego wnioski.

Pomysł na podzielenie Skype'a na pakiet trzech aplikacji "Wiadomości i Skype" (Wiadomości, Telefon, Rozmowa video) nie spotkał się z uznaniem użytkowników. Firma Microsoft wysłuchała krytyki i postanowiła rozpocząć pracę nad nową aplikacją Skype. Będzie ona wymagała Windows 10 i pojawi się na wszystkich urządzeniach z tym systemem, od komputerów po telefony. Wkrótce jej wczesna wersja ma się pojawić do testów w ramach programu Windows Insider.

Nowy Skype ma być na nowo jedną aplikacją, zamiast ich pakietem. Na początku będzie obsługiwał możliwości tej sieci w dość podstawowy sposób, ale aplikacja ma być szybko rozwijana. Po osiągnięciu swojej dojrzałości, ma zastąpić wszystkich innych dostępnych klientów na Windowsie, zarówno tego klasycznego, jak i zestaw "Wiadomości i Skype".


słk


Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Przez pomyłkę w Google Maps zbudzyli nie ten dom

Polub WP Tech na Facebooku

oceń
tak 1 33.33%
nie 2 66.67%

Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Programista 2016-03-30 (12:16) 3 miesiące 24 dni 16 godzin i 13 minut temu

Obecne wersje skype sa wolne. Podczas startu systemu bardzo wydłużają czas gotowości do pracy komputera. Konieczna wiec wersja napisana poprawnie. Od nowa. Szybka lekka i nie obciążająca systemu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Galerie

Programy do pobrania: