Internet Explorer 8 - aktualizacja obowiązkowa

 
Źródło: Dziennik Internautów | 2009-04-16 (14:46) | 0 opinii
drukuj a a a

"Stare wersje Internet Explorera zostaną w kwietniu automatycznie zaktualizowane do IE8" - podał na swoich łamach Dziennik Internautów. Najważniejszy jest jednak fakt, że tym razem Microsoft udostępnił możliwość pozbycia się z systemu najnowszej wersji przeglądarki i powrót do wcześniejszej wersji.

Proces automatycznego instalowania Internet Explorera 8 w naszych komputerach rozpocznie się już pod koniec kwietnia. Udostępnianie będzie się odbywało stopniowo, a aktualizacja nie będzie oznaczona jako krytyczna. Aktualizacja dotyczy wszystkich użytkowników systemów Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2003 oraz Windows Server 2008, którzy korzystają z aktualizacji automatycznych.

Jak pozbyć się z systemu Internet Explorer 8? Rzeczniki Microsoftu podał następującą receptę: „Aby odinstalować przeglądarkę Internet Explorer 8 w systemie Windows Vista, należy wejść w Panel Sterowania, następnie otworzyć zakładkę "Odinstaluj programy" i w menu po lewej stronie odnaleźć kolejną zakładkę "Zobacz zainstalowane aktualizacje". Tam należy odszukać aktualizacje przeglądarki Internet Explorer do wersji 8, a następnie kliknąć "Odinstaluj". W przypadku Windowsa XP schemat postępowania jest taki sam, jednak zamiast zakładki "Zobacz zainstalowane aktualizacje" należy wybrać "Dodaj/Usuń składniki systemu Windows".” - tłumaczy w Dzienniku Internautów rzecznik Microsoftu.

Czy będziesz używał Internet Explorera 8?

Polub tech.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

  • Dark Orbit Dark Orbit Poradzisz sobie za sterami kosmicznego myśliwca?

Bądź z nami na bieżąco

Programy do pobrania: