cb - radio
08-02-2012 (09:52)

Zrób ze swojego telefonu CB Radio!

Użytkownicy smartphone’ów z systemem Android oraz iPhone'ów mogą zrezygnować z zakupu kosztowanego sprzętu CB i zastąpić je oprogramowaniem na swoją komórkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zrób ze swojego telefonu CB Radio!
(Thinkstockphotos)

Miłośnicy „czterech kółek”. którzy nie wyobrażają sobie podróży bez CB Radia nie muszą już kupować kosztownego sprzętu, aby wzajemnie ostrzegać się o niebezpieczeństwach na drodze. Teraz wystarczy, że na swoją komórkę ściągną program MapaMap RadarSTOP CB, a będą mogli korzystać z funkcjonalności CB Radia w swoim telefonie.

Oprogramowanie ostrzega także przed fotoradarami. Można je pobrać bezpłatnie ze strony internetowej pod adresem: www.MapaMap.pl/RadarStopCB.

Jak to działa?
MapaMap RadarSTOP CB to aplikacja dla telefonów komórkowych zaprojektowana do ostrzegania przed fotoradarami oraz posiadająca specjalną funkcję CB NET, która umożliwia komunikację pomiędzy użytkownikami tego programu na zasadzie podobnej do tradycyjnego CB RADIA. Podstawowa funkcja ostrzegania przed fotoradarami jest udostępniona bezpłatnie i zawiera dane o fotoradarach zainstalowanych na terytorium Polski. Dodając własne punkty kontroli prędkości na drogach, program także będzie przed nimi ostrzegał.

CB-radia w supercenie! Kliknij i sprawdź!

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Funkcja CB NET umożliwia rozmowę głosową w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami tego programu, którzy aktualnie znajdują się nawet do 10. km od naszej lokalizacji. Dzięki temu użytkownicy mogą wzajemnie ostrzegać się o różnych niebezpieczeństwa drogowych, tak jak w tradycyjnym CB RADIU. Funkcja CB NET jest udostępniana bezpłatnie przez pierwsze 3 dni od instalacji, po tym okresie jest płatna. Opłaty wynikają z kosztów utrzymania serwerów do transmisji głosowej, które musi ponosić producent. Dostępne są 4 różne okresy przedłużenia działa funkcji CB NET.

Dla telefonów z systemem Android płatność poprzez SMS PREMIUM:
7 dni - koszt 2,46 zł
30 dni - koszt 4,92 zł
90 dni - koszt 11,07 zł

  1. dni - koszt 30,75 zł

Dla telefonów iPhone płatność zintegrowana z kontem w AppStore:
7 dni - koszt 0,79 Euro
30 dni - koszt 1,59 Euro
90 dni - koszt 2,99 Euro

  1. dni - koszt 8,99 Euro

Różnice w kosztach użytkowania pomiędzy telefonami iPhone a telefonami z systemem Android wynikają ze specyfiki iPhone'ów, dla których płatności muszą się odbywać poprzez system firmy Apple.

**Dlaczego warto mieć CB-radio? Więcej w serwisie moto.wp.pl**

**Dołącz do nas na Facebooku**

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.