ycipk-2e1ttn
CHIP
Wiadomości

Znamy datę premiery nowego Dooma!

Firmy Bethesda i id Software ujawniły w końcu datę premiery najnowszej części kultowego Dooma. Już 13 maja przeniesiemy się z powrotem do piekła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy datę premiery nowego Dooma!
(Materiały prasowe)
ycipk-2e1ttn

Gra zapowiadana jest jako powrót do korzeni, więc ma być tak samo brutalna jak jej pierwsze dwie części. Jeśli jednak obawiacie się o brak nowości, to spieszymy z dobrymi nowinami: gra otrzyma nowy silnik o nazwie id Tech 6, który zapowiada się bardzo obiecująco i robiony był również z myślą o sieciowych trybach wieloosobowych.

Nieco mniej dobrą wiadomością są informacje o dodatkach do zamówień przedpremierowych, w skład których wchodzi zestaw DLC Demon Multiplayer Pack - unikatowa skórka postaci, sześć nowych kolorów farb i wzorów przedstawiających logo id Software (do malowania na ścianach, podczas sieciowych rozgrywek) oraz tzw Hack Modules, o których wiemy na razie tylko tyle, że będą jednorazowymi przedmiotami, po użyciu których dziać się będą dziwne rzeczy (zapewne zwiększenie zadawanych przez nas obrażeń).

ycipk-2e1ttn

Nie każdy chce zamawiać gry przedpremierowo (pamiętacie ostatniego Batmana w wersji na PC?), więc obecnie takie oferty jak dodatkowe DLC przy zamówieniach przedpremierowych postrzegane są przez graczy, jako nieeleganckie, ale z drugiej strony to w końcu Doom. Na pewno kupi go kilka milionów ludzi.

Bardzo obiecująco zapowiada się edycja kolekcjonerska gry. Za 574 PLN, otrzymamy ogromną (30cm), sądząc po zdjęciach, świetnie wykonaną figurkę cyberdemona z gry. Jeśli nowy Doom okaże się hitem, edycja kolekcjonerska będzie bardzo dobrą inwestycją.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Z Elonem Muskiem się nie zadziera

ycipk-2e1ttn
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2e1ttn

ycipk-2e1ttn
ycipk-2e1ttn