Trwa ładowanie...
d4fgyle
Gadżety

Zmywarka Miele G 6000 otworzy drzwiczki, jeśli zapukasz

Nowe zmywarki G 6000 współgrają z pozostałym wyposażeniem kuchni marki Miele, za sprawą zastosowania elementów charakterystycznych dla całej linii (np. stalowych listew o identycznej wysokości w przypadku modeli z widocznym panelem czy jednakowej koncepcji obsługi).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
zmywarka G6000
zmywarka G6000 (Miele)
d4fgyle

Topowy model z widocznym panelem wyposażono w wygodny, 5-wierszowy wyświetlacz TFT z umiejscowionymi po bokach sensorami. Jego znakiem szczególnym jest przewodnik dla użytkownika oraz biały kolor czcionki. Programy do wyboru podświetlone są na kolor bursztynowy, a dzięki funkcji Touch on Metal wystarczy tylko lekko dotknąć specjalnego wgłębienia na panelu, aby je aktywować. Szczególną zaletą tego rozwiązania jest bardzo łatwe utrzymanie panelu w czystości.

zmywarka G6000 Miele (fot. Miele)
zmywarka G6000 Miele ((fot. Miele))

Opracowana przez Miele technologia Knock2open umożliwia całkowicie niewidoczną zabudowę zmywarki, bez konieczności mocowania uchwytu na froncie. Wystarczy tylko 2 razy stuknąć we front urządzenia, a automatycznie uchyli się on na 1. cm. Trzeba dodać, że system ignoruje dźwięk stukania na blacie roboczym i sąsiadujących frontach – nie dojdzie więc do przykrych nieporozumień.

d4fgyle

Ledowe wskaźniki TimeControl pozwalają na szybką kontrolę stanu pracy zmywarki. Godzinę przed końcem programu, w szczelinie frontu, aktywowane są 4 wskaźniki LED. Są one kolejno wygaszane co 2. minut, w miarę postępu programu. Na zakończenie automatycznie włącza się funkcja suszenia AutoOpen – drzwi urządzenia uchylają się, zapewniając lepszą cyrkulację powietrza.

zmywarka G6000 Miele (fot. Miele)
zmywarka G6000 Miele ((fot. Miele))

Większość modeli może pochwalić się klasą energetyczną A+++. Znacznie zredukowano też zużycie wody. W przypadku programu Automatic osiągnięto wartość na poziomie 6,5 litra, a więc dużo mniej, niż zapełnienie zlewu w trakcie mycia ręcznego.

Zmywarki wolnostojące w supercenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d4fgyle

Podziel się opinią

Share
d4fgyle
d4fgyle
Więcej tematów