Złotówka i dwa nowe plany w Orange

Złotówka i dwa nowe plany w Orange

13.07.2007 02:54, aktual.: 13.07.2007 05:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nowej promocji Złotówka za Abonament dla Firm Orange zwiększa liczbę okresów rozliczeniowych, w których klienci zapłacą za abonament 1 zł. Równolegle, w ofercie pojawiają się dwie nowe propozycje oparte o plany taryfowe Mix.

W nowej promocji _ Złotówka za Abonament dla Firm _ Orange zwiększa liczbę okresów rozliczeniowych, w których klienci zapłacą za abonament 1 zł. Równolegle, w ofercie pojawiają się dwie nowe propozycje oparte o plany taryfowe Mix.

Promocja jest adresowana do klientów kupujących aktywacje w planach Orange dla Firm, z umową na co najmniej 24 miesiące. Przy zakupie 1 lub 2 nowych numerów promocyjna cena abonamentu obejmuje dwa pierwsze miesiące umowy. Przez trzy miesiące, z abonamentu za złotówkę skorzystają klienci kupujący od 3 do 5 nowych aktywacji. Dodatkowo dla klientów tych zostanie obniżona opłata aktywacyjna do 1 zł.

Nowością przygotowaną dla firm są także dwa plany taryfowe - Nowa Firma Mix 100 i Nowa Firma Mix 200 (Zobacz cennik)
.

Klienci, którzy aktywują numer w planach Nowa Firma Mix mogą dodatkowo obniżyć cenę za minutę połączenia dzięki promocji _ 50% więcej dla Firm _. Czas trwania promocji został wydłużony do 12 miesięcy. W tym czasie konta klientów będą zasilane dodatkowymi złotówkami stanowiącymi 50 % wartości miesięcznego zobowiązania. Dodatkowe środki będzie można wykorzystać na połączenia do Orange i na numery stacjonarne oraz na SMS-y i MMS-y do Orange.

Dla klientów często dzwoniących pod ten sam numer telefonu Orange przygotował bezpłatną usługę Nowy Wybrany Numer. Dzięki niej, bez dodatkowych opłat klienci mogą wybrać numer w Orange, z którym będą się łączyć nawet za 5 gr.za minutę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)