Trwa ładowanie...
d3jcoi7
CHIP

Żegnamy markę Motorola

Z początkiem stycznia 2016 roku, firma Lenovo będąca właścicielem Motorola Mobility, wprowadza nowy branding mający na celu wyznaczenie nowych standardów w komunikacji marek znajdujących się w portfolio firmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ten telefon nie bez powodu wciąż bywa nazywany "idealnym budżetowym smartfonem". U niektórych operatorów można go znaleźć za złotówkę i jeżeli macie możliwość wzięcia go za tę cenę, to z pewnością warto. Urządzenie zostało wyposażone w 4,5-calowy ekran HD, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej. Taka specyfikacja wystarczy do płynnego działania Androida w wersji 4.3, który został pozbawiony wszelkich nakładek. Warto dodać, że producent udostępnił już aktualizację systemu do wersji 4.4 KitKat. Motorola Moto G posiada aparat 5 Mpx z fleszem LED oraz przednią kamerkę do rozmów wideo.
Ten telefon nie bez powodu wciąż bywa nazywany "idealnym budżetowym smartfonem". U niektórych operatorów można go znaleźć za złotówkę i jeżeli macie możliwość wzięcia go za tę cenę, to z pewnością warto. Urządzenie zostało wyposażone w 4,5-calowy ekran HD, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej. Taka specyfikacja wystarczy do płynnego działania Androida w wersji 4.3, który został pozbawiony wszelkich nakładek. Warto dodać, że producent udostępnił już aktualizację systemu do wersji 4.4 KitKat. Motorola Moto G posiada aparat 5 Mpx z fleszem LED oraz przednią kamerkę do rozmów wideo. (John Karakatsanis / CC)
d3jcoi7

Motorola Mobility, międzynarodowa marka, która w swojej blisko 90-letniej historii udowodniła, że jest jednym z liderów w komunikacji mobilnej i radiowej, w 2014 roku stała się częścią koncernu Lenovo. We wrześniu 2015 roku w ramach nowego działu Lenovo Mobile nastąpiło połączenie działów mobilnych Lenovo z Motorola Mobility.

Obecnie firma Lenovo wprowadza nową komunikację swoich marek mobilnych, tj. Motoroli oraz Vibe. Obydwa brandy zostaną skupione w ramach firmy Lenovo, odpowiednio jako: Lenovo moto oraz Lenovo Vibe.

Sama zmiana nazwy z Motorola na moto była już anonsowana poprzez dotychczasowe nazewnictwo produktów, tj. Moto E, Moto G, czy Moto 360. Nie pojawiała się na produktach od wprowadzenia na rynek Moto X w 2013 roku. Wszystkie produkty były sygnowane znakiem M nazywanym "emsignia", który powstał w 1955 roku i przez kolejne lata przeszło kilka zmian stylistycznych. Nazwa Motorola nadal istnieje, ale będzie ona używana bardziej selektywnie. W dalszym ciągu będą także utrzymane marki Droid w Stanach Zjednoczonych oraz Le Meng w Chinach.

d3jcoi7

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Origin PC Omni - najpotężniejszy komputer all-in-one

d3jcoi7

Podziel się opinią

Share
d3jcoi7
d3jcoi7
Więcej tematów