Trwa ładowanie...
d1or1hi
Gadżety

Zdrowy powiew chłodu - wentylator MPM

Dla osób wrażliwych na raptowne zmiany temperatur i chłodny nawiew rozwiązaniem w upalne dni może być nowy produkt MPM - wentylator MWP-01.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdrowy powiew chłodu - wentylator MPM
(Materiały prasowe)
d1or1hi

*Dla osób wrażliwych na raptowne zmiany temperatur i chłodny nawiew rozwiązaniem w upalne dni może być nowy produkt MPM - wentylator MWP-01. *

Gdy termometr zaczyna wskazywać powyżej 25ºC, każdy szuka w domu wytchnienia od wysokich temperatur panujących na dworze. Niestety część osób źle znosi przechodzenie z rozgrzanego do chłodnego powietrza, które czasem nawet skutkuje zapaleniem gardła lub uszu. Przebywając też dłużej pod zimnym nawiewem, niektórzy mogą odczuwać bóle stawów i mięśni. Rozwiązaniem jest wentylator, którego zadaniem jest wprowadzenie powietrza w ruch, a nie jego chłodzenie. Zapewniając odpowiednią cyrkulację w pomieszczeniu, ułatwia oddychanie i sprawia, że znika nieprzyjemny, upalny zaduch.

Wentylator MPW-0. ma optymalną moc 140W, co zapewnia wydajność odpowiednią dla pomieszczeń domowych. Siłę nawiewu można regulować, dzięki dostępnym 3 prędkościom pracy śmigieł. Natomiast, wygodę obsługi zapewnia rączka do przenoszenia oraz regulacja ustawienia czaszy.

d1or1hi

Cena: 220 zł

Funkcje:
Obudowa ze stali chromowanej
3-stopniowa regulacja nawiewu
Regulacja ustawienia czaszy
Zakres obrotu: 120 stopni
Rączka do przenoszenia
Antypoślizgowa, stabilna podstawa
Średnica śmigła: 450 mm
Wysokość oscylatora: 54. mm

Sprzęt AGD w atrakcyjnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d1or1hi

Podziel się opinią

Share

d1or1hi

d1or1hi
Więcej tematów