Trwa ładowanie...
d2ai8f8
note 7

Zastępcze egzemplarze Note 7 też mają problemy

Wygląda na to, że koszmar Samsunga z Galaxy Note 7 nie skończy tak szybko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samsung Galaxy Note 7
Samsung Galaxy Note 7 (Fot. Joanna Sosnowska- WP, Fot: Fot. Joanna Sosnowska- WP)
d2ai8f8

*Wygląda na to, że koszmar Samsunga z Galaxy Note 7 nie skończy tak szybko. Serwis Mashable informuje, że konsumenci, którzy dostali zastępcze egzemplarze swoich telefonów - te, które powinny być wolne od wad - skarżą się na liczne usterki. *

„Bezpieczne” modele Note 7 można poznać po tym, że na ekranie blokady oraz na górze ekranu głównego mają zieloną ikonkę baterii. W usprawnionych egzemplarzach miały zostać wyeliminowane wszystkie problemy poprzedniego modelu. Szczególnie te, które doprowadziły do przypadków zapalania się i wybuchów urządzeń.

Klienci mieli cieszyć się bezproblemowym korzystaniem ze smartfonów. Okazuje się jednak, że mieszkańcy Korei Południowej, którzy otrzymali już nowe słuchawki, skarżą się na problemy z działaniem. Wśród najczęściej wymienianych wad nowego urządzenia _ Wall Street Journal _wymienia przegrzewanie się baterii oraz bardzo szybkie rozładowywanie się telefonu.

Producent w oświadczeniu skierowanym do cytowanej gazety pisze, że opisywane problemy są zupełnie niepowiązane z bateriami i są pojedynczymi przypadkami spowodowanymi masową produkcją.

_ kw _

d2ai8f8

Podziel się opinią

Share
d2ai8f8
d2ai8f8
Więcej tematów