Trwa ładowanie...
ycipk-2d24h7

Żart amerykańskiej administracji. Chodzi o "Gwiezdne wojny"

Przed podróżą samolotem warto wiedzieć, co można ze sobą zabrać. Amerykanie mają na to sposób. Informację o tym, co jest dozwolone na pokładzie samolotu, a co nie, umieszczono na stronie internetowej. Nie obyło się bez żartu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W przeciwieństwie do sali kinowej, na pokład samolotu wniesiesz miecz świetlny
W przeciwieństwie do sali kinowej, na pokład samolotu wniesiesz miecz świetlny (flickr.com)
ycipk-2d24h7

Na stronie amerykańskiej Administracji ds. Bezpieczeństwa Transportu sprawdzisz, co możesz ze sobą zabrać na pokład samolotu. Nie będzie to na pewno proch, ale za to możesz mieć przy sobie... miecz świetlny. Oczywiście w celach humorystycznych.

tsa.gov
Podziel się

Urzędnicy przypominają jednak, że taka technologia jeszcze nie została skonstruowana. "Niestety taka technologia jeszcze nie istnieje, aby stworzyć prawdziwy miecz świetlny. W każdym razie możesz wziąć swój zabawkowy miecz świetlny. Niech moc będzie z Tobą" - widnieje napis na stronie.

ycipk-2d24h7

Na pokład amerykaskiego samolotu wejdziesz z mieczem świetlnym, ale w polskim kinie możesz mieć już problem. Podczas premier ostatnich części "Gwiezdnych wojen", w większości polskich kin wejście na salę kinową z mieczem świetlnym było zabronione. Mimo, że to tylko zabawka. Co poniektórym rebeliantom udało się go jednak przemycić.

W grach komputerowych podobne sytuacje określa się jako "easter egg". Chodzi o ukryte gdzieś w zawartości treści całkowicie niezwiązane z fabułą, czy treścią. Mają najczęściej akcent humorystyczny i pochodzą ze znanych gier, filmów czy aplikacji.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2d24h7

ycipk-2d24h7
ycipk-2d24h7