Trwa ładowanie...

Zaprojektuj buty w rozszerzonej rzeczywistości

Chciałbyś, aby twoje buty były niepowtarzalne? Na przykład z twoim imieniem i nazwiskiem? To możliwe, o ile mieszkasz w Stanach lub masz tam znajomych, a mowa o produktach Nike. Firma pracuje nad rozwiązaniem, które zrewolucjonizuje proces "tuningu" produktów dzięki interaktywnym okularom i odpowiedniemu programowi.
Share
Zaprojektuj buty w rozszerzonej rzeczywistości
Źródło: Materiały prasowe
d348v8l

Na początku lutego w amerykańskim biurze patentowym złożono wniosek o zastrzeżenie pomysłu użycia rozszerzonej rzeczywistości do projektowania obuwia. Beneficjentem patentu jest Nike, a na grafikach w nim zamieszczonych prezentowana jest osoba nosząca okulary, która za pomocą rysika/długopisu nanosi na but różnego rodzaju elementy. Opis jest krótki, ale wiele mówiący: „użytkownik projektuje artykuł za pomocą systemu rozszerzonej rzeczywistości, a projekt jest odbierany przez właściciela. Artykuł jest produkowany według projektu użytkownika”.

Już dziś strona NIKEiD pozwala Amerykanom zaprojektować własne buty, wybierając różne style i kolory, nieco na wzór konfiguratorów nowych samochodów dostępnych na portalach producentów aut. Wprowadzenie nowej technologii zrewolucjonizowałoby ten proces.

Polecamy na stronach connectedlifemagazine.pl: TEST: Becker Ready 70 LMU. Nawigator XXL

d348v8l

Podziel się opinią

Share
d348v8l
d348v8l
Więcej tematów